הקאמבק הקטן של אמאזון: קופון הנחה - לקניות מקוונות מקומיות • HWzone
טכנולוגיהמבצעים מרחבי הרשתצרכנות

הקאמבק הקטן של אמאזון: קופון הנחה – לקניות מקוונות מקומיות

הכתבה המקורית: ענקית הקמעונאות עצרה לגמרי את המשלוחים שלה לישראל מארצות אחרות – ומנסה כעת לבחון פוטנציאל לקידום מיזם הרכישות המקומיות שלה עם קופון שמקנה 10 אחוזי הנחה ממחיר הסל

בשנה שעברה חזינו בהתהוות ההדרגתית של תשתית אמאזון רשמית בישראל – זה החל אמנם עם שמועות ונבואות על פתיחה של מרכזים לוגיסטיים ענקיים ומתקדמים מטעם חברת הענק עצמה, אך בסופו של דבר קיבלנו איזור ייעודי בחנות המקוונת האמריקאית שמיועד לחברות מקומיות אשר ישווקו ויספקו את הסחורה שלהם בהתבסס על הפלטפורמה ובאופן עצמאי, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים לזמני שילוח ושירות שמוכרים לרוכשים מחוץ לגבולות המדינה.

ההשקה החגיגית של שירות השילוח המקומי הגיעה בחודש ספטמבר 2019 ללא בשורות צרכניות קיצוניות, והפכה לחיוורת אף יותר בתוך זמן קצר עם ההשקה של מבצע השילוח החינמי מחו"ל – אבל ספק אם מישהו יכל לצפות מראש את הסיטואציה הנוכחית בה כל משלוחי מחוץ לישראל הופסקו (בצורה זמנית) בשל מגיפת הקורונה, מה שמקדם לפתע את השירותים המקומיים אל מרכז הבמה בתור האלטרנטיבה היחידה לרוכשים שמעוניינים להמשיך לעשות שימוש במערך מבית ג'ף בזוס ואנשיו.

מצטיידים לפסח (או לימים שאחרי פסח, ברוב המקרים) עם הוזלה חדשה

עכשיו, רגע לפני חג הפסח שיביא את החמרות התנועה בישראל לשיא וידגיש עוד יותר את החשיבות של שירותי משלוחים עד הבית במסגרת רכישת מגוון מוצרים שונים באופן מקוון – מחליטה לנסות ולקדם בצורה אקטיבית את ההיצע המקומי, בפעם הראשונה.

מעתה ועד לסוף יום ראשון, ה-26 באפריל, ברכישה ממשווקים מקומיים דרך (ניתן לסנן אותם באמצעון סימון התיבה 'Ships locally' בתפריט בחיפוש, או להשתמש בקישור המרוכז שנמצא בכתבה זו) ניתן יהיה להזין את קוד הקופון ALD10 לקבלת הנחה של 10 אחוז מערך התשלום בסל הקניות, עד לגובה הנחה של 20 דולר בעת רכישה כוללת של 200 דולר ומעלה. ראוי להזכיר כי המחירים בדולרים אותם אתם מוצאים אצל משווקים מקומיים באמאזון, עם משלוח חינמי או משלוח בתשלום, כוללים בתוכם כבר את תוספות המע"מ והמס הנדרשות – כך שמחיר המוצר בתוספת למחיר המשלוח (במידה ויש) הוא המחיר הסופי אותו תידרשו להשקיע, ללא 'הפתעות' ותוספות בדיעבד.

נקווה שלאמאזון יש עוד תוכניות מעניינות המיועדות להפוך את הרכישה דרכה למשתלמת יותר, גם בימים מאתגרים שכאלה

לחצו כאן למעבר אל עמוד ריכוז המוצרים המשתתפים במבצע ב-Amazon

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

חלק מהמותגים המשתמשים בשירותיה של לשיווק מקומי – רובם משתתפים במבצע הנוכחי המקנה הנחה נוספת ברכישה

שימו לב כי האותיות הקטנות מגדירות שימוש בקוד הקופון פעם אחת בלבד לכל חשבון , על כן מומלץ ורצוי לבצע קניה משולבת אחת גדולה להגדלת ההוזלה המתקבלת – כאשר במצב שכזה גם דמי המשלוח אמורים להתחלק באופן יחסי בין המוצרים השונים ולהפוך את העסקה למשתלמת יותר באופן יחסי.

האם זו תחילתה של פריחה עבור בגרסתה המקומית, או הפרחת בלון ניסוי שכלל לא בטוח כי תהיה לו המשכיות? נמשיך לעקוב בעניין אחד עוד התפתחויות.

עדכון: הנה עוד קוד קופון ששווה לכם לדעת על קיומו – הפעם עבור החנות האמריקאית iHerb שמתמחה בתוספי תזונה, תמרוקים ומזון .

עד ליום רביעי הבא, ה-15 באפריל, כל סל רכישה בגובה 60 דולר ומעלה (נזכיר כי ברכישות של עד 75 דולר אין צורך בתשלום מס) יזכה את המשתמש בהנחה של 10 אחוזים עם הזנת קוד הקופון BIGTEN – שווה בהחלט לאלו שזקוקים להצטיידות משמעותית.

לחצו כאן למעבר אל העמוד הראשי בחנות iHerb

עוד קופון שמעניק 10 אחוזי הנחה – באחת מהחנויות שממשיכות לשלוח לארץ מחו"ל, עם משלוחים עד לדלת הבית ובמחירים תחרותיים, גם בימים הבעייתיים האלו

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close