הלהיט המפתיע הבא: פיקאצ׳ו מגיע לעולם האמיתי בסרט חדש

טריילר ראשון לסרט Detective Pikachu עשוי לעורר אצלכם תחושות נוסטלגיות ומבלבלות

מה קורה כשמשלבים בין הפוקימונים, מפלצות הכיס היפניות שנולדו בתור משחק לקונסולת הגיימבוי, לבין העולם האמיתי? שגעון ה-Pokemon GO המחיש לנו שהתשובה הנכונה לשאלה היא כנראה 'להיט' – וכעת מגיע סרט חדש בשם Detective Pikachu שעשוי להוכיח את הנקודה פעם נוספת.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שיתוף פעולה בין אולפני Warner Bros, חטיבת הסרטים של , חברת פוקימון וחברת הפקת הסרטים Legendary Pictures (שהביאה לנו בעבר את הסרט Warcraft וגם את סרטי האביר האפל של באטמן וסרטי עולם היורה המודרניים) מביא לנו יצירה חדשה ומעניינת בה פוקימונים ממוחשבים משתפים פעולה עם שחקנים בשר ודם – בפעם הראשונה על המסך הגדול, ובמסגרת עיבוד למשחק הרפתקאות בשם זהה אשר הפך ללהיט גדול ביפן.

פוקימונים ואנשים – יחד על מסך אחד במסגרת הפקה אמריקאית-יפנית עתירת תקציב

ראיין ריינולדס, דדפול בשבילכם, הוא זה שמעניק את קולו לפוקימון הצהוב הפרוותי אשר מוצא בן אנוש אחד ויחיד המסוגל להבין את דבריו – ויחד שניהם עתידים לחוות הרפתקאות בנסיון להבין מה קרה לחוקר משטרה שהוא שותפו לשעבר של פיקאצ׳ו, וגם אביו של הנער.

נראה שרוב הצופים מתלהבים מהגרסאות המודרניות של מפלצות הכיס – אך יש גם כאלה שחשים כי מדובר בטבילה אל תוך ה-Uncanny Valley, בה המוכר היטב מקבל לפתע מראה מוזר ומשונה

המעבר של יצורים אותם הכרנו בתור ציורי אנימה צבעוניים לדמויות תלת-מימדיות ריאליסטיות כנראה לא יהיה מקובל על כולם באותה המידה, אך אי אפשר להכחיש כי מדובר באחד מהרעיונות המוזרים והמקוריים ביותר בהם נתקלנו בהוליווד בתקופה האחרונה, כפי שממחיש היטב הטריילר הרשמי הראשון בדרך להשקה בחודש מאי 2019.

מספר הצפיות בטריילר, רק בערוץ הרשמי של אולפני וורנר ומבלי לכלול את שאר הערוצים המקביליים בהם הוא מופיע, מתקרב ל-20 מיליון (!) לאחר פחות מיומיים, עם יחס בריא של 1:20 בין סימוני הלייק לסימוני הדיסלייק שצבר – כך שנראה כי גם אחרי שני עשורים – הפוקימונים עדיין באופנה לא רק ביפן, אלא גם במערב.

מה דעתכם על היצירה הזו? בואו לשתף בתגובות!