עד 90 אחוזי הנחה מחכים לכם: מבצעי המשחקים של EA Games לבלאק פריידיי

חנות ה-Origin מספקת קיצוצי מחיר גדולים ומקיפים – גם עבור יצירות שהושקו ממש לאחרונה

לא רק מוצרי חומרה נהנים ממבצעים גדולים לפני יום שישי השחור, גם בשוק הגיימינג מעדיפים להתחיל כמה שיותר מוקדם כך נראה – עם דילים רבים ונדיבים בהחלט (בין היתר תודות לחיוב ביורו גם עבור גולשים מישראל) אשר זמינים לכל דורש מעכשיו ועד לסוף החודש. אספנו עבורכם את ההצעות המעניינות ביותר במקום נוח אחד.

אנשי ה-PC, קינאתם מעט באנשי הקונסולות שקיבלו הזדמנות לקחת את FIFA 21 הטרי בחצי מחיר? כעת מגיעה גם ההזדמנות שלכם – כותר הכדורגל נמכר ב-34.99 יורו במהדורת ה-Champions שלו עם מספר בונוסים דיגיטליים, וב-44.99 יורו למהדורה האולטימטיבית שכוללת אפילו יותר הטבות עבור מצב ה-FUT המצליח. שני המחירים הללו הם חצי מהמחיר המקורי איתו הושקו כותרים אלו, רק לפני חודש וחצי (!).

לחצו כאן מעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

אלו שרכשו את המשחק במחיר מלא רק בחודש שעבר כנראה כועסים – אבל נראה שב-EA נחושים להמשיך בקיצוצי המחיר עבור הגרסה המעודכנת של כותר הכדורגל הפופולרי אשר מלווה אותנו מדי שנה כבר רבע מאה

לחצו כאן למעבר אל ריכוז כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

חבילת Command & Conquer Remastered Collection הנוסטלגית שלא מפסיקה לקבל מאיתנו מחמאות זמינה במחיר הזול ביותר שלה עד היום – רק 12.99 יורו שהם פחות מ-55 שקלים (כולל עמלת ההמרה הצפויה מחברת האשראי שלכם), תודות להתחזקות היחסית של השקל בזמן האחרון.

לחצו כאן מעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

Battlefield V, שימשיך להיות הפרק העדכני ביותר בסדרת הפעולה המפוארת עד סוף השנה הבאה ככל הנראה, מוצע עתה במחיר של 14.99 יורו למהדורת הבסיס שלו ו-24.99 יורו או כ-100 שקלים למהדורה האולטימטיבית עם כל הדמויות שנוספו למערך מאז ההשקה ב-2018.

לחצו כאן מעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

כותר המירוצים המחודש Need for Speed Hot Pursuit Remastered הושק גם הוא ממש לאחרונה, אך זוכה להוזלה של 25 אחוזים ממחיר – 22.49 יורו שהם מעט פחות מ-95 שקלים, במקום 29.99 יורו במקור.

לחצו כאן מעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

זה הזמן הנכון לחזור ולשחק בשוטרים וגנבים (או שוטרים ונהגים זריזים, אם לדייק)

חובבי הפוטבול למיניהם יכולים ליהנות גם מ-Madden 21 במחירים זהים לאלו של התאום שלו FIFA – רק 34.99 יורו שהם 140 שקלים לערך עבור מהדורת הדלוקס, ורק 44.99 יורו שהם 180 שקלים בקירוב עבור מהדורת ה-MVP הנדיבה ביותר.

לחצו כאן מעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

כותר קרבות החלל Star Wars Squadrons שהושק גם הוא לפני חודשים בודדים (והצליח להפתיע לחיוב רבים, בפעם השנייה ברציפות אחרי Fallen Order) זוכה להנחה משמעותית של 40 אחוזים במחירו – 23.99 יורו או קצת פחות מ-100 שקלים, לעומת עלות מומלצת מקורית של 39.99 יורו.

לחצו כאן מעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

כותר הפלטפורמה החביב Unravel Two יורד למחיר מינימלי של 4.99 יורו בלבד, או 20 שקלים – ואם תרצו את החוויה המלאה תוכלו לרכוש גם את קודמו, Unravel, באותו המחיר בדיוק.

לחצו כאן מעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

כותר ההרפתקאות הייחודי A Way Out, שניתן לשחק בו לבד אך מותאם בעיקר עבור שני שחקנים אנושיים שפועלים במקביל ובשיתוף פעולה, מוצע במחיר של 8.99 יורו בלבד – פחות מ-40 שקלים.

לחצו כאן מעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

המשחק הטוב ביותר ביקום מלחמת הכוכבים בעשור האחרון יורד אל פחות ממחצית המחיר שלו – Star Wars Jedi: Fallen Order (שהתווסף לאחרונה גם אל שירות ה-EA Play במסלול הבסיסי הזול שלו) זמין בעבור 23.99 יורו לגרסה הבסיס ו-27.99 יורו שהם 115 שקלים בקירוב למהדורת הדלוקס עם כמה תוספות דיגיטליות חביבות. אם עדיין לא ניסיתם אותו, זה זמן טוב לעשות קצת גישור פערים.

לחצו כאן מעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המרוכז השלם ב-Origin