משחק חינם והנחות ענק לכולם: מבצעי החורף של GOG

בואו ליהנות ממיטב הדילים של החנות שאינה אוהבת הגנות קבצים מיותרים ממש כמו הגיימרים עצמם

סוף השנה בפתח ונראה כי רבות מחנויות המשחקים בוחרות לפצוח במיזם מבצעים אחרון חביב שיקח את חובבי הגיימינג אל תוך 2021. הדרך המוצלחת ביותר להסב את תשומת הלב של ההמונים לכך היא באמצעות חלוקות חינמיות נדיבות – וכמו החנות של Epic Games גם חנות ה-GOG הצליחה לגרום לנו להתעניין עם הצעה קורצת משלה: מבצעי חורף עבור יותר מ-3,300 יצירות שונות, שזמינות עם הנחות של עד 91 אחוזים לעומת מחיר המקור המלא. נכון, זה לא מפואר כמו 15 ימי המבצעים של המתחרה, אך בכל זאת שווה לכם להקדיש כמה דקות על מנת לבחון את הדילים האיכותיים הללו.

אלפי הנחות למשך שבועיים שלמים – וכותר אינדי חביב אחד שמחכה לכם רק למשך כמה שעות נוסופות

ביממה הקרובה (26 שעות נכון לרגע כתיבת שורות אלו), כל המשתמשים הרשומים ב-GOG יכולים להוסיף לעצמם לספרייה את משחק הניהול הייחודי Prison Architect בכמה קליקים זריזים – בגרסה נטולת DRM שניתן להעביר ולהתקין בכל מערכת שברשותכם בקלות רבה. זאת בניגוד לגרסה של אותו המשחק שהוצעה חינם ב-Epic Store לפני כמה חודשים, אך דורשת את היישום הייעודי של הפלטפורמה על מנת לפעול.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-GOG

Prison Architect

המהדורה המלאה (עם חמש חבילות הרחבה עלילתיות) של משחק התפקידים האיכותי Kingdom Come: Deliverance, הידועה גם בתור ה-Royal Edition, נמכרת עתה במחיר של 19.99 דולר במסגרת המבצע – פחות מ-70 שקלים כולל עמלת ההמרה, ותודה לשער הדולר הנמוך באופן חסר תקדים כמעט.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

המהדורה האולטימטיבית עבור כותר הפעולה העל-טבעי Control, אחד מהטובים ביותר שהושקו בז'אנר בשנה שעברה. זמינה באותו מחיר מעולה כמו הכותר מהפסקה הקודמת – 19.99 דולר בלבד, וללא Denuvo או כל תוספת בלתי רצויה אחרת בפנים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

משחק התפקידים ההיסטורי הטרי והמצליח Mount & Blade 2: Bannerlord (שפיתוחו עדיין נמצא בעיצומו, במסגרת תוכנית ה-Early Access) זוכה לקיצוץ לא רע של 20 אחוזים במחיר – 39.99 דולר שהם מעט פחות מ-135 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Mount & Blade 2: Bannerlord

משחק הפעולה הטקטי המסקרן Desperados 3, שהושק מוקדם יותר השנה וזכה לתשואות המבקרים, זמין בחצי המחיר עבור מהדורת הדלוקס שלו – 29.99 דולר, שהם כ-100 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Desperados 3

גרסת הפרימיום השלמה של Batman: Arkham Knight, אשר השתחרר רק לאחרונה משלשלאות הגנות הקבצים והושק רשמית בגרסה חופשית ב-GOG, זמינה בעבור 9.99 דולר או פחות מ-35 שקלים, לעומת מחיר מקורי שלם של 40 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

ELEX, משחק התפקידים העתידני העדכני של יוצרי הסדרות Gothic ו-Risen זמין במחירו הזול ביותר עד כה – 12.49 דולר בלבד, שהם פחות מ-45 שקלים כולל עמלת ההמרה מחברת האשראי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Thronebreaker, משחק ההרפתקאות שמתרחש בעולם העשיר של סדרת הספרים/משחקים The Witcher, מוצע בחצי ממחירו המלא – 9.99 דולר בלבד, או פחות מ-35 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

המהדורה האולטימטית של משחק האסטרטגיה האיכותי Battletech (יחד עם כל חבילות ההרחבה), בכיכובם של רובוטים עתידניים אימתניים, זמינה בקיצוץ של 60 אחוזים מן העלות המקורית כעת – 30.59 דולר, כלומר פחות מ-105 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Battletech

חובבי נוסטלגיה משנות התשעים עם עצבים מברזל? חבילה שכוללת צמד גרסאות משופצות של משחקי הפלטפורמה הקלאסיים Aladdin ו-The Lion King, בהשראת סרטי האנימציה האלמותיים כמובן, זמינה בעבור 11.99 דולר – 40 שקלים פחות או יותר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-GOG