משחק איכותי נוסף ללא עלות מחכה לכם: מבצעי החורף של GOG ממשיכים

חנות המשחקים הדיגיטלית ממשיכה לדחוף קדימה את מיזם המבצעים האחרון שלה לשנת 2020 – ומחלקת עוד משחק חינם לכל דורש, רק ביומיים הקרובים

לבעלת הבית של חנות הגיימינג נטולת הגנות הקבצים GOG יש לא מעט צרות ודאגות בימים אלו, נכון – אך הנסיונות לשדר עסקים כרגיל ממשיכים באופן טבעי, עם משחק איכותי נוסף שיכול להיות שלכם לצמיתות בתמורה לכמה קליקים מהירים במסגרת מבצעי החורף המקיפים שהחלו בשבוע שעבר.

אחרי משחק האסטרטגיה והניהול Prison Architect שהוצע חינם לפני כמה ימים (מקווים שהספקתם לחטוף אותו בזמן), כעת מגיע תורו של משחק הפעולה הטקטי בזמן אמת Brigador להעשיר את ספריות חובבי הגיימינג.

המשחק שמהווה מעין יורש רוחני ללהיטי שנות התשעים כדוגמת Syndicate, MechWarrior ו-MechCommander הושק לראשונה במסגרת תוכנית ה-Early Access בשנת 2015, ולאחר מכן השלים את פיתוחו והושק רשמית באמצע 2016, בדרך להשקה נוספת באמצע שנת 2017 עם גרסה משופרת ומעודכנת תחת השם Up-Armored Edition – וזו הגרסה שזמינה חינם כעת (למשך 55 שעות נכון לרגע כתיבת שורות אלו), עם ממוצע ביקורות מרשים של 4.6 מתוך 5 משחקנים בפלטפורמת ה-GOG וגם 96 אחוזים של ביקורות חיוביות משחקים ב-Steam. במילים אחרות – אתם ממש לא רוצים לפספס את ההצעה הזו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-GOG

Brigador: Up-Armored Deluxe

אחרי שאספתם את הכותר החינמי, תוכלו להשקיע כמה דקות נוספות בבחינת אלפי המבצעים האחרים שזמינים בחנות של GOG עד לתחילת השנה הבאה – על חלק מהם כבר סיפרנו לכם, אבל בהחלט לא על כולם. שופינג נעים!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-GOG