מצטרפים לחגיגות הגיימינג: המבצעים של EA Games

מעוניינים להנעים את זמנכם ב-FIFA 20 או ב-Battlefield V? מבצעי האביב בחנות ה-Origin הם הזדמנות מצויינת לבצע את הבחירה שלכם

חגיגות הגיימינג במחירים משתלמים אינן מוגבלות רק לחנויות של Steam ושל Epic, לשמחתנו – יש עוד מתחרות שיש להן מה להציע לנו, וכעת זו EA Games שמתעוררת לחיים עם מיזם הנחות מקיף בחנות ה-Origin שלה שיעניק לכם הזדמנות להתחדש בכמה וכמה כותרים אשר אינם זמינים בשום מקום אחר. נשמע טוב? הכתבה הזו היא עבורכם.

FIFA 20, הגרסה העדכנית של סדרת הכדורגל המפורסמת ביותר, יורד לרמת המחיר הנמוכה ביותר שלו עד כה – 23.99 יורו במקום 59.99 יורו, שהם כ-95 שקלים לערך כולל עמלת ההמרה הצפויה. מעוניינים לשדרג את החוויה שלכם? מהדורת ה-Champions של המשחק מוצעת בעבור 31.99 יורו ואילו ה-Ultimate Edition המקיפה ביותר תעלה לכם 35.99 יורו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

FIFA 20

כותר הפעולה ממלחמת העולם השנייה Battlefield V, שהושק במקור בסוף 2018, מוצע כעת במחיר בסיס של 15.99 יורו, או 65 שקלים לערך – ויש גם את Year 2 Edition עם כל התכנים המוספים שהושקו עבור המשחק מאז שהגיע ועד היום, בעבור 29.99 יורו למעוניינים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Battlefield V

חובבי הספורט האלטרנטיבי (מנקודת המבט של הצרכן הישראלי, לכל הפחות) יוכלו ליהנות מכותר הפוטבול העדכני Madden 2020 במחיר בסיס של 19.99 יורו בלבד, או 27.99 יורו ל-Superstar Edition ו-31.49 יורו ל-Ultimate Edition הגדולה והמפנקת ביותר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Madden 20

גם כותר התפקידים-הרפתקאות-פעולה האיכותי מבית EA והמפתחת Respawn Entertainment מסוף השנה שעברה, Star Wars Jedi: Fallen Order, זמין במחיר מוזל של 39.99 יורו שהם 160 שקלים לערך בתור נקודת התחלה – ובמחיר 46.66 יורו ל-Deluxe Edition עם כמה בונוסים דיגיטליים חביבים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Star Wars Jedi: Fallen Order

Anthem, משחק הפעולה-תפקידים מבית BioWare שממשיך להתעדכן ולהתפתח למרות פתיחה בעייתית ומאכזבת משהו, זמין כעת בעבור 8.99 יורו שהם הנחה של 85 אחוזים מהמחיר המומלץ המלא – ואם תרצו את מהדורת Legion of Dawn המורחבת תצטרכו לשלם רק כמה שקלים יותר, 10.49 יורו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Anthem

חובבי המירוצים מוזמנים לזנק אל תוך Need for Speed Heat המפתיחה לחיוב משנה שעברה – במחיר בסיס של 29.99 יורו או 120 שקלים, ובמחיר 34.99 יורו לגרסת ה-Deluxe עם ארבעה רכבים בלעדיים ועוד כמה תוספות קטנות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Need for Speed Heat

אלו שמעדיפים את המירוצים שלהם מעט יותר עצבניים ואלימים יוכלו לבחור בגרסת המחודשת של Burnout Paradise  המשובח, במחיר זעיר של 4.99 יורו בלבד או 20 שקלים – רבע מן המחיר המלא המקורי של 19.99 יורו ודיל נהדר בכל קנה מידה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

כל המבצעים יהיו זמינים עד ליום שלישי הקרוב, ה-21 באפריל, בשעות אחר הצהריים – אז אל תתמהמהו יותר מדי ובואו לבחון את עמוד המבצעים השלם לפני שתתחייבו. גיימינג מוצלח!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Origin Store