מעל ל-3.5 מיליון דולר לתרומות עד כה: חבילה של 50 משחקים במחיר נדיר • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מעל ל-3.5 מיליון דולר לתרומות עד כה: חבילה של 50 משחקים במחיר נדיר

גם מיזם ה- מקווה לסייע לקידום הזדמנויות שוות לכל האנשים באשר הם עם חבילת גיימינג מרשימה משלו – שכל ההכנסות שלה נתרמות למטרות טובות

אנחנו מקווים שהספקתם לאסוף את חבילת המשחקים המדהימה והמיוחדת באתר itch.io עליה סיפרנו לכם לפני כמה שבועות – ואם כל הקונספט הזה של לקבל כמות ענקית של משחקים בעבור תשלום צנוע שמיועד לתרומה במלואו, כעת יש לכם יממה אחרונה לחטוף גם את מארז ה-Humble Fight for Racial Justice Bundle.

במסגרת החבילה הזו תקבלו גישה אל משחקים (וספרים דיגיטליים) בשווי רשמי כולל של יותר מ-1,200 דולר – בעבור תשלום של 30 דולר בלבד, שהם כ-105 שקלים, המחולקים בין הקרנות Race Forward, The Bail Project וה-Legal Defence Fund של ארגון ה-NAACP לפי ההעדפה האישית שלכם.

עשרות משחקים, עשרות ספרים – במחיר של פחות מ-2 שקלים עבור כל מוצר ברשימה

בין אם אתם מעוניינים לבצע תרומה לטובת שיפור הזדמנויות עבור אנשים מכל מין ומוצא ובין אם אתם פשוט מעוניינים במשחקים, יש כאן חבילה שלא מומלץ להתעלם ממנה: משחק הפעולה Hyper Light Drifter, משחק הניהול הייחודי Kerbal Space Program, משחק ניהול הכדורגל הנודע Football Manager 2020, משחק הפלטפורמה הממכר Spelunky, כותר הכדורסל העדכני NBA 2K20, משחק האקשן-תפקידים Titan Quest: Anniversary Edition, משחק הפעולה בגרסתו המעודכנת והמשופרת, סימולטור החלל Elite: Dangerous, משחק האסטרטגיה בזמן אמת Company of Heroes 2, משחק האסטרטגיה בתורות Age of Wonders 3, משחק הניהול Surviving Mars ועוד רבים וטובים אחרים ממתינים לכם בפנים.

Company of Heroes 2

לחצו כאן למעבר אל עמוד ה-Humble Fight for Racial Justice Bundle

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

כל הכותרים ברשימה זמינים להפעלה בהתבסס על חשבון ה-Steam שלכם, כאשר חלק מהם זמינים גם בגרסאות נטולות הגנת קבצים שניתן פשוט להוריד ולהתקין על כל מערכת שתרצו – וכולם זמינים עבור מערכות הפעלה מסוג , כאשר חלק בלתי מבוטל יפעלו הן על מערכות ומערכות MacOS בתור בונוס.

Elite: Dangerous

יותר מ-107,000 משתמשים רכשו את החבילה הזו עד כה, והכניסו יחד סכום נאה של כ-3.5 מיליון דולר למטרה נעלה – האם אתם מתכננים להצטרף אל החגיגה או שלא? בואו לספר לנו זה בתגובות.

Remastered

תגיות
Back to top button
Close
Close