החבילה הגדולה אי-פעם: יותר מ-1,300 משחקים ב-20 שקלים, עם תרומה למטרות טובות • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

החבילה הגדולה אי-פעם: יותר מ-1,300 משחקים ב-20 שקלים, עם תרומה למטרות טובות

חנות האינדי הדיגיטלית itch.io הצליחה לאחד אלפי יוצרים ומפתחים לטובת גיוס תרומות עבור גופים הפועלים לקידום שוויון הזדמנויות לכל – ומציעה כמות מטורללת של משחקים במחיר זעום לכולם

המצב החברתי הנפיץ שאופף את ארצות הברית, ואת העולם כולו, בשבועיים האחרונים בעקבות אירוע מותו של ג'ורג' פלויד מדרבן גורמים רבים ומגוונים לפעול למען עתיד קצת יותר טוב – ובעולם הגיימינג נראה כי דווקא פלטפורמה קטנה וצנועה בשם itch.io היא זו שלוקחת את הכתר ובענק.

אנשי itch.io, בה כל יוצר חובב יכול להציג ולהציע את תכניו בקלות, החליטו ליצור את ה-Bundle for Racial Justice and Equality, שמטרתה היא איסוף תרומות בהיקף של 5 מיליון דולר עבור גופים המקדמים שוויון וצדק – חלוקה של 50/50 בין איגוד של מעל ל-70 קרנות מקומיות שונות מרחבי ארה"ב וקרן של האיגוד הוותיק NAACP (ר"ת National Association for the Advancement of Colored People) אשר נוסד לפני מעל ל-110 שנים.

המיזם הזה החל את דרכו בגדול – וממשיך להתרחב עם כל יום שעובר

חשים צורך לתת את התרומה הקטנה האישית שלכם למאבק למען שוויון בין כל האנשים מכל המינים והגזעים, או פשוט רוצים ליהנות מכמות בלתי נתפסת של משחקים בזיל הזול – בעבור תשלום התחלתי של 5 דולר בלבד, כ-18 שקלים לערך, תקבלו גישה אל רשימה שממשיכה לתפוח וכוללת כעת מעל ל-1,500 פריטים דיגיטליים שונים, עם מעל ל-1,300 משחקים שונים (השאר הם תכנים עבור אלו שמעוניינים ליצור ולפתח משחקים משלהם) מבית 1,200 יוצרים שונים אשר מוותרים על כל ההכנסות האישיות שלהם לטובת מטרה גדולה וחשובה.

Overland

ברשימה העצומה שאפילו לבחון את כולה זה אתגר בלתי מבוטל תמצאו קישורים להורדה ישירה, ללא הגנות קבצים, לאינספור משחקים שונים ומשונים שכנראה מעולם לא פגשתם ומעולם לא שמעתם עליהם – אך במקביל גם כמה להיטים איכותיים אשר זמינים גם ב- וללא ספק מצדיקים את ההשקעה הצנועה: משחקים כמו Super Hexagon, Nuclear Throne, Minit, Celeste, Overland, Night in the Woods, Octodad: Dadliest Catch ו-Runner3 מבהירים שיש כאן לא מעט מציאות, גם אם יוצאים מנקודת הנחה שברוב המוחלט של התכנים לא תיגעו לעולם.

Runner3

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-itch.io

Night in the Woods

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

החבילה הייחודית הזו תהיה זמינה לרכישה למשך כארבעה ימים נוספים, כאשר נכון לעכשיו רכשו אותה מעל ל-420,000 גולשים שונים, אשר הכניסו יחד סכום של 4.6 מיליון דולר, מתוך רף מטרה שעומד על 5 מיליון דולר. רצים להצטרף לרוכשים או מוותרים על ההצעה הנדיבה? מוזמנים לדבר על כך בתגובות.

מצטרפים לתרומות?

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close