מנצלים הזדמנויות: נוסטלגיה ממכרת בחינם, עכשיו ב-GOG • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מנצלים הזדמנויות: נוסטלגיה ממכרת בחינם, עכשיו ב-GOG

ההשקה של Command & Conquer Remastered לא מספיקה או יקרה מדי לכם? בואו לקחת את יצירת האסטרטגיה הקלאסית Total Annihilation ללא תשלום כלל

ההשקה המדוברת של Command & Conquer Remastered Collection החזירה את משחקי האסטרטגיה הקלאסיים אל מרכז הבמה, ונראה שגם בחנות ה- המתמחה בקלאסיקות חביבות מהעבר רוצים להשתתף בחגיגה הזו – ובוחרים בשיטה המועדפת עלינו בכדי לזכות לכמה שיותר תשומת לב.

במשך היממה הקרובה, כל המשתמשים הרשומים בפלטפורמה המוערכת הזו יוכלו להוסיף אל הספרייה הדיגיטלית שלהם את משחק האסטרטגיה המשובח Total Annihilation, במהדורת ה-Commander Pack שלו שכוללת את צמד חבילות ההרחבה המקוריות שלו The Contingency ו-Battle Tactics.

Total Annihilation הושק במקור בשנת 1997 בידי סטודיו בשם Cavedog Entertainment שחדל להתקיים בשנת 2000, ונחשב עד היום בעיני רבים לאחת מהיצירות המוצלחות ביותר בז'אנר (ולעיתים אפילו למוצלחת ביותר), כאשר בין יוצריו ניתן למנות את כריס טיילור שיצר לאחר מכן את הסדרות Dungeon Siege ו-Supreme Commander, רון גילברט שמפורסם בתור מי שהיה אחראי על הכתיבה ברבים ממשחקי ההרפתקאות הקלאסיים של חברת LucasArts והמלחין ג'רמי סול שיצר את המוזיקה לעשרות משחקים מפורסמים אחרים כדוגמת ו-Neverwinter Nights.

במילים אחרות, מדובר בחתיכת קלאסיקה איכותית שכדאי לכם מאוד לחטוף כל עוד היא זמינה ללא עלות כלל – גם אם שיחקתם בה כבר בעבר וגם אם אתם שומעים עליה עכשיו בפעם הראשונה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת החבילה ב-GOG

Total Annihilation

אם תרצו להשלים את החוויה תוכלו גם לבצע את הרכישה של פרק ההמשך משנת 1999, Total Annihilation: Kingdoms שלקח את הקונספט מיקום עתידני אל יקום פנטזיה בסגנון ימי הביניים – הוא מוצע כעת ב- יחד עם חבילת ההרחבה שלו Iron Plague במחיר של 2.39 דולר בלבד, או תשעה שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Total Annihilation: Kingdoms

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

החלוקה החינמית של Total Annihilation מגיעה כחלק ממיזם מבצעי הקיץ ב-GOG עליו כבר סיפרנו לכם לפני כמה ימים – אשר ימשיך איתנו עד ל-15 ביוני ובמסגרתו תמצאו מעל ל-3,000 כותרים שונים בהנחות גדולות.

את Supreme Commander, אחד מהיורשים הרוחניים של Total Annihilation המדובר, תוכלו לרכוש בעבור 3.99 דולר במהדורת הזהב השלמה הכוללת גם את חבילת ההרחבה Forged Alliance – ואת ההמשך שלו Supreme Commander 2 תוכלו להשיג ב-3.24 דולר, עם תוספת של 1.24 דולר עבור Infinite War Battle Pack עם עוד מפות, יחידות ואתגרים עבור המשחק.

Supreme Commander Gold Edition – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Supreme Commander 2 – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Supreme Commander 2

חבילת Homeworld Remastered Edition, עם הגרסאות המודרניות המשופרות של משחקי האסטרטגיה הנהדרים בחלל Homeworld ו-Homeworld 2, ממתינה לכם במחיר של 5.24 דולר בלבד, שהם פחות מ-20 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

משחק הפעולה הקצר והמדליק בגוף ראשון Lichdom: Battlemage נמכר בהנחה בשיעור של 90 אחוז בעבור 99 סנט בלבד, כלומר פחות מארבעה שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Lichdom: Battlemage

משחק הקרבות המרשים והמאתגר BlazBlue Calamity Trigger משנת 2014 יהיה שלכם תמורת 1.49 דולר, או פחות מ-6 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

משחק התפקידים הקלאסי Anachronox, מבית המוחות הקודחים שהעניקו לנו את סדרת Deus Ex, נמכר במחיר מצחיק של 97 סנט.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

משחק הפעולה וההרפתקאות Outcast, בגרסת 1.1 המעודכנת שלו, נמכר בתג עלות של 1.97 דולר – ואילו הרימייק המודרני השלם Outcast – Second Contact מוצע בעבור 5.24 דולר.

Outcast 1.1 – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Outcast – Second Contact – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Outcast – Second Contact

תגיות

2 תגובות

  1. אם רק היה להם את Empire at War… (שיצרו אנשי ווסטווד סטודיוז). אולי המשחק האחרון הרציני של RTS

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close