להיטי גיימינג נוספים נפטרים מהגנות הקבצים

Metro: Exodus ו-Prey נוחתים בחנות ה-GOG, בפעם הראשונה ללא הטכנולוגיות של חברת Denuvo – היישר אל תוך מיזם מבצעים מקיף שמאפשר להשיג אותם ואלפי אחרים בהנחות של עשרות אחוזים

נותרו לכם מספר ימים להתחדש בשלל משחקים איכותיים במחירים מקוצצים, וללא תוספת של טכנולוגיות DRM שאף אחד ככל הנראה לא ממש מחבב – מבצעי הקיץ של חנות ה-GOG יהיו זמינים עד ליום שני, ה-8 ביוני, ואנחנו כאן בכדי לפרט לכם מה הן ההצעות הקורצות והמשתלמות ביותר.

גולת הכותרת באירוע ההוזלות הנוכחי הוא ההשקה הרשמית של משחק הפעולה Metro: Exodus בחנות, בפעם הראשונה ללא שום הגנות קבצים – ובמחיר של 29.24 דולר למהדורת הזהב יחד עם צמד חבילות ההרחבה שהושקו עבורו מאז הגיע בסוף השנה שעברה.

באופן כללי, נראה כי דרכו של Metro: Exodus עד כה היא החיובית והלגיטימית ביותר שניתן לתאר עבור יצירת AAA גדולה בעידן המודרני: התחלה בתור כותר בלעדי (לחנות ה-Epic Games Store) שמבטיחה הכנסת בסיס התחלתית חשובה אשר תסייע להמשכיות התמיכה בכותר לאחר השקתו גם במקרה בו המכירות יאכזבו, סיום הזמינות הבלעדית (והשקה רשמית גם בחנות של Steam) בתוך מספר חודשים מועט ולאחר מכן השקה נטולת Denuvo בתוך מעט יותר מחצי שנה, כך שגם אלו המתנגדים באופן מובהק להגנות הקבצים יוכלו ליהנות מהיצירה כהלכה בזמן שהיא עדיין רלוונטית. נקווה שעוד מפתחות יאמצו שיטה דומה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Metro: Exodus

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

אם תרצו לקבל את חוויית Metro השלמה, עם מהדורת הזהב של Metro: Exodus ועם צמד משחקי Metro הקודמים בגרסאותיהם המשופרות, Metro 2033 Redux ו-Metro Last Light Redux – תוכלו לעשות זאת בעלות של 38.79 דולר, שהם 140 שקלים לערך כולל עמלת ההמרה הצפויה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Metro Franchise Bundle

משחק משמעותי נוסף שזמין עתה בפעם הראשונה ב-GOG וללא הגנות קבצים הוא Prey בגרסת 2017, מבית יוצרי סדרת Dishonored – ועתה תוכלו לרכוש את מהדורת ה-Digital Deluxe השלמה שלו (יחד עם חבילת ההרחבה Mooncrash) במחיר של 11.99 דולר בלבד שהם 45 שקלים בערך, או לחילופין לרכוש את גרסת הבסיס במחיר של 8.99 דולר בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Prey (שנת 2017)

Prey מצטרף אל סדרת Dishonored שכבר זמינה רשמית ב-GOG משנה שעברה – כעת במחיר מקוצץ של 23.99 דולר עבור החבילה המקיפה הכוללת את Dishonored הראשון יחד עם כל התוספות שלו, Dishonored 2 ופרק ההרחבה הנפרד Dishonored: Death of the Outsider. חבילה מעולה לכל מי שטרם חווה את היקום הייחודי הזה

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Dishonored Complete Collection

חבילה איכותית נוספת תספק לכם את צמד משחקי הפעולה שהחזירו את סדרת Wolfenstein אל המסלול הנכון, The New Order ו-The Old Blood, יחד במחיר של 8.99 דולר בלבד או מעט פחות מ-35 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

חובבי נוסטלגיות מסוף המילניום הקודם יוכלו לבחור בחבילה שכוללת את Diablo המקורי ואת ההרחבה שלו Hellfire יחד במחיר של 8.49 דולר, או בחבילה שכוללת את Warcraft המקורי ואת Warcraft 2 יחד במחיר 12.69 דולר – כולם מותאים לפעולה על מערכות מחשב ומערכות הפעלה מודרניות מבעוד מועד כמובן.

Diablo + Hellfire – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Warcraft I & II Bundle – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

לצד ההצעות מהפסקאות הקודמות תוכלו למצוא אלפי כותרים נוספים בהנחות של עד 95 אחוזים מן המחיר המומלץ הרשמי בחנות הדיגיטלית הקטנה והחביבה הזו – אנחנו ממליצים בחום לרפרף בעמודים המרכזים את המבצעים כולם ולספר לנו על מציאות נוספות שאנחנו פספסנו. גיימינג נעים!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-GOG