כאן מחפשים שחקנים חדשים: The Division 2 במחיר הכי נמוך עד היום • HWzone
גיימינג

כאן מחפשים שחקנים חדשים: The Division 2 במחיר הכי נמוך עד היום

יוביסופט מתכוננת להשקת חבילת הרחבה מרכזית עבור כותר הפעולה הטקטי והמקוון שלה – וחותכת את מחיר חבילת הבסיס לרמה חסרת תקדים, למשך מספר ימים בלבד

הכשלון הגדול בהשקה של Ghost Recon Breakpoint בסוף השנה שעברה אמור להביא לשינוי גישה נרחב במפתחת ובמפיצה (Ubisoft), מתוך שאיפה לתת לקהל יצירות מעניינות וייחודיות יותר – אך בינתיים נראה שכל העניינים מתנהלים כרגיל, לכל הפחות במסגרת כותרים אחרים של החברה שכבר הושקו. The Division 2 אשר נחת לפני קצת פחות משנה מקבל חבילת הרחבה מלאה ראשונה שתחזיר אתכם אל המיקומים מתוך קודמו המצליח – ובחברה מוכנים לעשות כמעט הכל בכדי לשכנע אתכם לתת לו צ'אנס.

חבילת ההרחבה שקיבלה את השם Warlords of New York תושק ב-3 במרץ, שנה פחות שבועיים ממועד ההשקה של The Division 2 עצמו, וביוביסופט מציעים לכם להצטרף אל הקרב בעלות של 3 יורו או 3 דולר בלבד (כ-11 שקלים) עבור חבילת הבסיס, רק עד יום שני ה-17 בפברואר.

60 יורו לפני פחות משנה – ו-3 יורו בלבד כעת, רק לכמה ימים

חבילת הבסיס המוזלת אמנם לא תאפשר לכם ליהנות מהתוכן של Warlords of New York, אך תוכל להוות בסיס טוב ומשתלם מאוד להתנסות בכותר באופן כללי – לפני שמחליטים האם להשקיע בשאר התכנים, אם זמינים גם הם במחירים מקוצצים כעת: חבילה של The Division 2 יחד עם Warlords of New York תעלה לכם 33 דולר בחנות ה- Store, ואילו חבילת Ultimate Edition שכוללת את כל התכנים הדיגיטליים הנוספים שנוצרו עבור המשחק בשנה החולפת, בתוספת להרחבה החדשה, תהיה שלכם במחיר של 52.8 דולר במקום 80 דולר.

גם The Division 2 זכה ללא מעט תלונות על היותו דומה מדי ל-The Division המקורי כאשר הושק – האם חבילת ההרחבה שמחזירה את העלילה לרחובות ניו-יורק תצליח להוכיח את ההיפך?

שימו לב שאת The Division 2 על גרסאותיו השונות ניתן לרכוש הן דגם חנות ה-uPlay הרשמית של עצמה והן דגם חנות ה- – אם כי אנחנו ממליצים ללכת על האפשרות השנייה, שכן מחיריה הם זולים יותר ונגבים מהקהל הישראלי בשקלים במקום ביורו. גיימינג נעים!

מטרת העל של היא שתתאהבו ותחליטו להשקיע את הכסף בחבילות התוכן המורחבות – אך הבחירה היא בידכם כמובן, כאשר תוכלו להמשיך וליהנות מהכותר גם במסגרת השקעה מינימלית של קצת יותר מ-10 שקלים

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-uPlay Store

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close