יום החג של מלחמת הכוכבים שוב איתנו: מבצעים מרחבי הרשת • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

יום החג של מלחמת הכוכבים שוב איתנו: מבצעים מרחבי הרשת

בואו לראות מה הן ההוזלות על משחקים שממתינות לכם ב- ובחנויות דיגיטליות נוספות לרגל ה-4 במאי

חגיגת May the 4th Be With You, או יום מלחמת הכוכבים הרשמי אם תעדיפו, חוזרת אלינו לשנה תשיעית באופן רשמי – ובין הדרכים הטובות ביותר שיש לכם לנצל את ההזדמנות כראוי בימים שכאלה שווה להזכיר הצטיידות במשחקים שווים מהעבר העשיר והמכובד של המותג, במחירים קורצים מהרגיל.

אם תרצו את היצירה העדכנית ביותר בעולם משחקי הוידאו של מלחמת הכוכבים, Jedi: Fallen Order, תוכלו למצוא את תגי המחיר המלהיבים ביותר אצל בעלת הזכויות למותג בכבודה ובעצמה – 39.99 יורו או כ-160 שקלים לגרסת הבסיס בחנות ה-, עם אפשרות לשדרג ל-Deluxe Edition עם כמה בונוסים דיגיטליים בעבור 46.66 יורו שהם 185 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Jedi: Fallen Order

המעוניינים בכותר הפעולה התחרותי הממכר Star Wars: Battlefront, הקלאסי והמקורי משנת 2004, יוכלו למצוא גם אותו בחנות של EA במחיר נהדר של 4.09 יורו, שהם 16 שקלים לערך כולל עמלת ההמרה הצפויה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Battlefront 2 הקלאסי משנת 2005, המשכו הישיר של המקור שהגיע שנה קודם לכן, זמין במחיר זעיר אפילו יותר – 2.86 יורו או פחות מ-12 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

את Battlefront המאותחל של שנת 2015, שזכה לשבחים רבים בזכות עצמו, תוכלו למצוא במחיר שווה משלו עבור המהדורה האולטימטיבית עם כל תוספי ה-DLC – רק 4.99 יורו או 20 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Battlefront

Star Wars Battlefront 2, הפרק האחרון לסדרה זו עד כה, יהיה שלכם במחיר בסיס של 9.99 יורו – או במחיר 19.99 יורו לגרסה השלמה עם שלל תוספים ויזואליים שיוכלו להפוך את החוויה למגוונת יותר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

בחנות של פלטפורמת תוכלו למצוא את חבילת Dark Forces/Jedi Knight הנוסטלגית שמורכבת מחמישה כותרי פעולה נהדרים: Dark Forces 2, Dark Forces, Mysteries of the Sith, Jedi Outcast ו-Jedi Academy, יחד בעבור 33.79 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam

Jedi Knight 2 – Jedi Outcast

משחק הפעולה הנהדר (ויש שיגידו גם שלא מוערך מספיק) בגוף ראשון Star Wars: Republic Commando יהיה שלכם בעבור 12.93 שקלים בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Star Wars: Republic Commando

משחק האסטרטגיה בזמן אמת Star Wars: Empire at War, לו 96 אחוזי ביקורות חיוביות מהשחקנים  (!), נמכר ב-25.88 שקלים כעת בחבילה יחד עם ההרחבה שלו Forces of Corruption.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Star Wars: Empire at War

המעוניינים במשחקים ללא התניות והגנות יוכלו לבחון את עמוד מבצעי מלחמת הכוכבים המרוכז בחנות ה-GOG – בו הרבה מהמחירים זהים לגמרי לאלו שתמצאו ב- כרגע, עם בונוס בדמות קובץ התקנה אותו תוכלו להפעיל על כל מערכת מחשב ללא צורך בהתקנת מעטפת תוכנתית כלשהי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-GOG

הנחות של עד שלושה רבעים מן המחיר – גם לאלו שמתעבים הגנות קבצים מכל סוג באשר הוא

עדכון: עדיין לא רכשתם את Fallen Order? בחנות ה- Store תוכלו למצוא אותו במחיר קורץ אפילו יותר של 35.99 דולר (כ-130 שקלים) לגרסת הבסיס או 39.89 דולר למהדורת ה-Deluxe.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close