הפתעות גם באמצע שבוע: משחק חינם נוסף בחנות ה-GOG

החנות הדיגיטלית שמתנגדת להגנות קבצים מיותרות מכל סוג חוגגת עם משחקים שפותחו בפולין – ומעניקה לכל המשתמשים הרשומים את משחק הפעולה Butcher בחינם לתמיד במהלך היומיים הקרובים

התרגלנו לכך שמבצעים גדולים וחלוקות חינמיות של כותרים מתרחשים לרוב בסופי השבוע, אך נראה כי זה פינוק שיכול להכות בכל רגע נתון בעצם – בחנות GOG הפולנית מחליטית לחגוג דווקא באמצע השבוע עם הנחות גדולות על יצירות מהבית, וגם אחת כזו שאפשר לאסוף חינם אין כסף כאן ועכשיו (כמעין המשכיות לחלוקה החינמית מסוף השבוע החולף שאותה אנחנו מקווים כי ניצלתם בהתאם להמלצתנו החמה).

משחק הפעולה הדו-מימדי בעל המראה המינימליסטי Butcher הושק בשנת 2016 במקור וזכה לביקורות חיוביות מהמעטים שהכירו אותו וניסו אותו – בידי חלק מהאנשים שאחראים על להיט הפעולה החינמי מהעבר Soldat וחלק מהמפתחים אשר יצרו לאחרונה את משחק הפעולה-אימה הנהדר Carrion.

המשחק הזה מבטיח להיות ברוטאלי ומאתגר במיוחד, עם קריצה נוסטלגית למשחקי הפעולה האגדיים של שנות התשעים, ולכם נותרו כעת כ-30 שעות לאוסף אותו אל הספרייה הדיגיטלית שלכם בפלטפורמה, ללא שום הגנות DRM כמובן, בכמה קליקים בודדים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-GOG

Butcher – אחד מאותם משחקים שצילומי מסך לא עושים עמם חסד, אך נראים נהדר כשהם בתזוזה ובפעולה

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

החלוקה של Butcher מתקיימת לצד מיזם הנחות בשיעור של עד תשעים אחוזים עבור קרוב למאה כותרים שמגיעים אלינו ממפתחים ויוצרים בפולין, אשר הפכה למעין מעצמה בתחום בשנים האחרונות בראש ובראשונה תודות לסדרת The Witcher הנודעת.

בין הדילים הרבים ניתן לציין את משחק הפעולה הוותיק בגוף ראשון NecroVision עם מחיר של דולר אחד בלבד (או 1.2 דולר למהדורה עם חבילת ההרחבה Lost Company), משחק הפעולה הדו-מימדי המוצלח Ronin בעבור 2.6 דולר, משחק הפעולה העתידני Hard Reset Redux ב-2 דולר, משחק ההישרדות והאימה הפסיכולוגי Kholat ב-5 דולר,  משחק ההרפתקאות והמסתורין The Vanishing of Ethan Carter ב-5 דולר וכמובן – The Witcher 3 במהדורת Game of the Year על כל התוספות וצמד ההרחבות העשירות שלו בתמורה למחיר מינימלי של 15 דולר, למי שאיכשהו חטא וטרם מצא פנאי לשחק בו. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההנחות השלם ב-GOG

NecroVision: Lost Company – יספק לכם כמה שעות טובות של אתגר בתמורה לכמה שקלים בודדים

רוצים עוד? מבצע בזק בחנות Fanatical עבור כותר המירוצים האיכותי שהושק לפני פחות מחצי שנה, F1 2019 מבית חברת Codemasters, יעניק לכם גישה אליו (בתור קוד להפעלה בחשבון Steam) בהנחה של 90 אחוזים מן המחיר המקורי – 4 דולר בלבד, או קצת פחות מ-15 שקלים. אם אתם רוצים להתנסות מבלי להשקיע יותר ממאה שקלים עבור F1 2020 המעודכן, זו הזדמנות מעולה להתחיל בקטן ובזול.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Fanatical

F1 2019