עכשיו ברשת: Command & Conquer Remastered במחיר הנמוך ביותר

בואו ליהנות מ-Rocket Arena ומ-Command & Conquer Remastered Collection במחירים הנמוכים ביותר עד עתה – ומעשרות הוזלות אחרות עבור משחקיה של EA Games

לא כולם מחבבים את פלטפורמת ה-Origin של המפיצה EA Games, שלוקה בהרבה בעיות וחוסרים בהשוואה ל-Steam הגדולה – אך המחירים הזמינים עבורנו הישראלים ביורו בבית של EA נוטים להיות עדיפים משמעותית על המחירים שגובה אותה חברה בשקלים חדשים אצל השותפה-יריבה שלה, כך ששיקולים לרכישת כותרים שונים דווקא דרך החנות המקוונת של Origin ממשיכים להיות רלוונטיים בהחלט לטעמנו, בעיקר כאשר יש הנחות נוספות שהופכות את הפערים לגדולים במיוחד.

מעכשיו ועד ליום שלישי, ה-18 באוגוסט, יש לכם הזדמנות להשיג עשרות ממשחקיה של EA Games בהנחות עסיסיות של עד 85 אחוזים מן המחיר המקורי – כאשר גולת הכותרת עבורנו היא הנחה ראשונה של 25 אחוזים עבור חבילת Command & Conquer Remastered הנוסטלגית המשובחת, שזמינה בעבור 14.99 יורו בלבד שהם 65 שקלים לערך וכמחצית בלבד מן המחיר הקיים עבור אותה חבילה בדיוק ב-Steam.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

Command & Conquer Remastered Collection

משחק הפעולה המקוון הצבעוני החדש והחביב Rocket Arena, אשר הושק לפני פחות מחודש בעבור 30 יורו – מקוצץ עכשיו למחיר של 4.99 יורו בלבד או כ-15 שקלים בלבד, שהולם אותו הרבה יותר בעולם בו משחקי פעולה ובאטל רויאל איכותיים רבים מוצעים ללא עלות התחלתית כלל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

Rocket Arena

משחק הפעולה-תפקידים המצליח Star Wars Jedi: Fallen Order חוזר לרמות המחיר הנמוכות ביותר שלו עד כה עם חיתוך של חצי מחיר – 29.99 יורו שהם כ-125 שקלים לגרסת הבסיס ו-34.99 יורו עבור מהדורת ה-Deluxe עם כמה בונוסים למעריצים מובהקים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

את רשימת הדילים המלאה של EA, עם כותרי הפעולה והספורט שלה וגם כותרים של המפיצה המתחרה יוביסופט (Ubisoft), תמצאו בקישור להלן. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Origin

לא כל ההטבות הן חסרות תקדים – אבל כמעט כל אחד אמור למצוא משהו שיתאים לסגנון שלו