הבשורה הגדולה: The Elder Scrolls 6, היורש של Skyrim, נחשף לראשונה

The Elder Scrolls 6 הוא אמיתי ונמצא בפיתוח – אך יגיע רק אי שם בעתיד, אחרי משחק חדש ומסתורי אחר

מסיבת העיתונאים של Bethesda האמריקאית, שהופכת במהירות לאחת המפיצות הכי בולטות וחשובות בשוק המשחקים כולו, הייתה עמוסה בהכרזות על כותרים חדשים כחלק ממותגים מוכרים היטב: כותר המוני מקוון חדש בעולם של Fallout, המשך ל- המצליח משנת 2016, ספין-אוף קואופרטיבי ל-Wolfenstein ואפילו גרסת מובייל של סדרת The Elder Scrolls שהצליחה להותיר רושם חיובי. לצד כל אלו, זכינו להכרזה המיוחלת גם על משחק שיהיה מותג חדש ראשון מזה 25 שנים (!) עבור החברה – Starfield.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שמו של משחק הפעולה-תפקידים הבין-כוכבי מסתובב לו ברשת כבר למעלה מחמש שנים, מאז ביקשה לרשום אותו כמותג מסחרי שלה לצד Fallout 4, אך רק כעת בחברה החליטו כי הגיע הזמן להכריז על קיומו באופן פומבי ורשמי – וגם זה באמצעות סרטון טיזר קצרצר שלמעשה לא באמת מגלה לנו משהו חדש, פרט לעובדה שהמשחק יקח אותנו על החלל העמוק ואל כוכבים אחרים, בתור ניגוד משמעותי לכל מה שראינו וחווינו ב-Fallout וב-Elder Scrolls.

למרות שחלפו כבר שנתיים וחצי מאז הושק המשחק החדש "האמיתי" האחרון של סטודיו הפיתוח הנודע של – נראה כי Starfield עדיין נמצא זמן רב מהשקה, כאשר סוף שנת 2019 היא כנראה המועד המוקדם ביותר בו ניתן לקוות שנראה את היצירה המסתורית הזו בחנויות.

אם חשבתם שכאן הסתיימו ההפתעות של טוד האוורד ואנשיו, חשבו שנית – ברגעים האחרונים של מסיבת העיתונאים קיבלנו גם אישור וטיזר בכורה למשחק הבא בסדרת התפקידים הגדולה מכולן (ויסלח לנו The Witcher). שיקבל את השם המתבקש The Elder Scrolls 6, ככל הנראה עם תת-כותרת כלשהי שתיחשף אי שם בעתיד. המשחק הזה יושק רק אחרי Starfield, כך שלמרות האישור הרשמי נראה כי יש לפנינו לכל הפחות עוד שנתיים שלמות של המתנה, וכנראה גם יותר מזה.

היי – לפחות זו התקדמות קטנה כלשהי בכיוון הנכון.

מתרגשים, או שלא ממש? בואו לשתף בתגובות!