הזמן הנכון להירשם: Assassin's Creed Origins ומשחקים נוספים במחיר מינימלי

תוכנית ה-Humble Monthly החודשית מציעה את הלהיט של משנת 2017 בדיל אשר קשה להתעלם ממנו

עדיין לא רשומים אל שירות ה-Humble Monthly, שמספק כותרים בשווי כולל של מעל 100 דולר מדי חודש במסגרת רישום בעלות 12 דולר בלבד? אולי כעת תהיה לכם סיבה טובה להצטרף – כאשר הכותר המוביל את החודש הנוכחי הוא לא אחר מאשר Assassin's Creed Origins.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


התוכנית החודשית המדוברת החלה את דרכה במקור עם חבילות משחקים מסתוריות וסודיות לגמרי שתוכנן נחשף רק לאחר התשלום – אך מאז החלה לנקוט בטקטיקה מעניינת מעט יותר במסגרתה חלק מהמשחקים נחשפים מראש וזמינים להורדה מיידית, בעוד שאחרים נחשפים בסוף החודש לפני המעבר אל החבילה הבאה.

המשחק הזה אמנם כבר בן שנה וחצי – אך כשהוא מוצע בפחות מחמישית המחיר המקורי שלו, עדיין מדובר במציאה רצינית

עתה, אלה שכבר רשומים לשירות הייחודי ואלה שיבחרו להירשם אליו יהיו זכאים להוריד ולשחק בכותר הפעולה-הרפתקאות-תפקידים-התגנבות המצליח של חברת (Ubisoft) כבר עכשיו, בתוספת לעוד כמה וכמה משחקים נוספים שזהותם תיחשף רק בתחילת חודש מאי – והכל בעבור מחיר של 12 דולר בחודש כאמור, כ-45 שקלים, וללא התחייבות קדימה כך שתוכלו לבחור ולבטל את ההרשמה גם אחרי חודש בודד.

כל משחק נוסף שייחשף בתחילת חודש מאי במסגרת החבילה יהווה בונוס נאה להצעה

המחיר הנמוך ביותר שבו הוצע Assassin's Creed Origins ב- עד כה עמד על 18 דולר – כך שמדובר כאן בהנחה משמעותית נוספת, גם אם לא לוקחים בחשבון עוד משחקים שיהיו זמינים יחד איתו תחת אותו מחיר של 12 דולר בלבד. במילים אחרות, אם עדיין לא הזדמן לכם להוסיף את הכותר הזה לספרייה הדיגיטלית שלכם – כעת זה ללא ספק הזמן הנכון. תהנו!