הזדמנות אחרונה: משחק ממכר מבית Ubisoft ללא תשלום • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

הזדמנות אחרונה: משחק ממכר מבית Ubisoft ללא תשלום

בואו לחטוף את כותר הפלטפורמה המוצלח והמצליח Rayman Legends חינם אין כסף, רגע לפני שהוא חוזר למחיר מלא של 20 יורו

כמו הרבה ממקבילותיה, גם (Ubisoft) נורא רוצה שנשאר בבתים ולא נתפתה לזוז לשום מקום, ומוכנה להשקיע משאבים על מנת "לשחד" אותנו לעשות את זה – עם וגם עם משחקים שיהיו שלכם חינם מעתה ולתמיד.

לפני כמה ימים היה זה כותר התפקידים החביב Child of Light, ואנחנו מקווים בהחלט שהקשבתם להמלצה החמה שלנו ואספתם אותו אליכם בזמן – בין אם כן ובין אם לא, עכשיו יש לכם הזדמנות נוספת להעביר את הזמן בכיף ביחד עם חברים (בצורה מקוונת בלבד, כמובן) עם Rayman Legends.

כותר הפלטפורמה הדו-מימדי שהושק במקור בשנת 2013 מאפשר לשחק בשיתוף פעולה ביחד עם עד שלושה שחקנים אנושיים בשלבים מאתגרים ומרהיבים שנוצרו בעבודת יד.

Rayman Legends

הוא נחשב לאחד מהפרקים הטובים ביותר בכל סדרת Rayman הוותיקה, עם ממוצע ציונים של 89 מתוך 100 באתר Metacritic – והוא זמין חינם לחלוטין כאמור, רק עד שעות הצהריים מחר (יום שישי, ה-3 באפריל). כל שנדרש הוא משתמש פעיל בפלטפורמת ה- וכמה קליקים קטנים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Ubisoft Store

במקביל ל-Rayman Legends, הכותר האחרון בסדרה אשר הושק עד היום (אם לא מתחשבים בכותרי מובייל), תוכלו למצוא בחנות ה- Store הנחות משמעותיות גם על פרקים קלאסיים קודמים: Rayman Origins המשובח משנת 2011 ב-3.4 יורו בלבד, פרק הספין-אוף Rayman Raving Rabbids ב-1.7 יורו וגם Rayman Forever המקורי, Rayman 2:The Great Escape ו-Rayman 3: Hoodlum Havoc בעבור 1.35 יורו (או מעט יותר מ-5 שקלים) לכל אחד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד משחקי Rayman השלם ב-Ubisoft Store

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close