דיל מהיר: Watch_Dogs 2 במחיר הנמוך ביותר עד עתה • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

דיל מהיר: Watch_Dogs 2 במחיר הנמוך ביותר עד עתה

יש לכם פחות מ-24 שעות להשיג לעצמכם את כותר העולם הפתוח האיכותי מבית בעבור פחות מ-30 שקלים – ויש זוג כותרים נוספים שממתינים לכם חינם לגמרי

חנות המשחקים Fanatical מבריקה מדי פעם במחירים שקשה מאוד למצוא להם מתחרים, ועתה יש לנו המחשה נהדרת לכך עם דיל זמני מלהיב עבור אחד ממשחקי העולם הפתוח המוצלחים ביותר מבית חברת (Ubisoft) בשנים האחרונות.

Watch_Dogs 2 הושק במקור בשנת 2016 בתור המשך ל-Watch_Dogs המקורי אשר נחשב לאכזבה בלתי מבוטלת בקרב מעריצים רבים, והצליח להוכיח את הפוטנציאל הגדול שקיים במותג הזה – שינוי במיקום הגיאוגרפי ושינוי באווירה הכללית שעברה להיות קלילה ומיוחדת יותר הפכו את המשחק לסיפור הצלחה אצל המעריצים ואצל השחקנים כאחד, מה שתורגם גם לפרק שלישי בשם Watch_Dogs Legion שמתוכנן כעת להשקה במהלך השנה הבאה. המחיר הזמין עבור גרסת הבסיס של הכותר ב-Fanatical עתה, רק עד מחר (יום שלישי, ה-16 ביוני) בשעות הערב, הוא 7.5 דולר בלבד – וזה כולל זמינות לצרכנים בעלי חשבון משתמש ישראלי בפלטפורמת ה- עליה הוא מתבסס.

אם שמעתם על המשחק בעבר אך לא מצאתם את ההזדמנות הנכונה לצלול אל תוך עולמו, כעת יש לכם הזדמנות ששום תירוץ לא יצליח להצדיק התעלמות ממנה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר באתר Fanatical

Watch_Dogs 2 – העולם הטכנולוגי הפנימי של סאן פרנסיסקו ממתין לכם

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

אם תרצו ללכת על חוויית המשחק המלאה, תוכלו לבחור ולהוסיף גם את חבילת ה-Season Pass של Watch_Dogs 2 עם כל תכני ה-DLC המרכזיים שהושקו עבורו – במחיר של 8 דולר בלבד בחנות ה-Humble Store, כך שהמחיר הכללי עבור מה שמשווק לעתים בתור ה-Gold Edition של המשחק יהיה 15.5 דולר או 55 שקלים לערך. גיימינג נעים!

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Store

גם הרחבה ושדרוג של חוויית המשחק יכולה להיות משתלמת יותר מהרגיל, בזכות מקביל שזמין בחנות דיגיטלית מתחרה

בתור בונוס, נספר לכם כי בחנות IndieGala ממשיכים לעדכן ולשפר את היצע המשחקים החינמיים (לפרק זמן מוגבל) – ועכשיו ניתן להשיג את משחק האסטרטגיה בזמן אמת Theatre of War 2: Africa 1943, שהושק במקור ב-2009 ויקח אתכם לקרבות רגלים ושריון מאתגרים ומפורטים בזירה האפריקאית של מלחמת העולם השנייה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-IndieGala

Theatre of War 2: Africa 1943

גם משחק הפעולה-אימה המינימליסטי משנת 2015 שעונה לשם Spirits of Xanadu מוצע חינם ב-IndieGala בימים הקרובים – ועם 75 אחוזי ביקורות חיוביות משחקנים ב- כנראה ששווה להשקיע מספר שניות בכדי להוסיף אותו אל ספריית המשחקים שלכם, על כל מקרה שלא יבוא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-IndieGala

Spirits of Xanadu

חבילה מעניינת נוספת בחנות Fanatical מציעה לכם בחירה של שלושה משחקים מתוך רשימה של 20, במחיר כולל של 10 דולר בלבד – עם כותרים כמו Dirt Rally 2.0, American Fugitive, Undead Horde, Deus Ex: Mankind Divided ו-Narcos: Rise of the Cartels (בעלי ערך רשמי של בין 20 דולר ל-40 דולר כל אחד) שמשתתפים בחגיגה. שווה בהחלט לעיין ברשימה ולגלות האם יש שם שלושה משחקים שתרצו להוסיף אל הספרייה הדיגיטלית שלכם במחיר שווה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר Fanatical

תגיות
Back to top button
Close
Close