משחק התפקידים הנודע, בפעם הראשונה ללא הגנות קבצים • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

משחק התפקידים הנודע, בפעם הראשונה ללא הגנות קבצים

כל פרקי סדרת משחקי התפקידים העתידנית הפופולרית זמינים מעתה בחנות הייחודית של – כעת גם בהנחות של 85 אחוזים מן המחיר השלם

אנחנו תמיד שמחים לראות משחקים שמוותרים על הגנות הקבצים שלהם, במיוחד כאשר מדובר בטכנולוגיות DRM שנויות במחלוקת בשל השפעתן הפוטנציאלית על הביצועים של מערכת המחשב כדוגמת או Arxan – ולשמחתנו המגמה הזו ממשיכה להתפתח לאיטה, עם נחיתתם של כמה כותרים מבית המפיצה היפנית Square Enix בחנות ה- שמתמחה בכל היצירות אשר אינן זקוקות להגנות דיגיטליות כלל.

ארבע שנים אחרי שהושק במקור, עם מערכת Denuvo, בחנות של פלטפורמת – משחק התפקידים-פעולה Deus Ex: Mankind Divided זמין כעת בפעם הראשונה גם בגרסה אלטרנטיבית 'נקייה', עם מחיר זמני של 6.74 דולר בלבד (כ-24 שקלים) עבור ה-Digital Deluxe Edition השלמה עם כל התכנים המוספים אשר אמור לדרבן את כל מי ששיחק בפרקים הקודמים בסדרה לפעול.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

גם Deus Ex: Human Revolution המופתי משנת 2011 זמין כעת דרך ללא הגנות קבצים, במהדורת ה-Director's Cut המקיפה והמורחבת שלו – עם תג מחיר מקוצץ זמני של 2.99 דולר בלבד, או 11 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

אם עוד לא חוויתם את Deus Ex: Human Revolution – יש לכם הזדמנות נהדרת לתקן את השגיאה הזאת ממש עכשיו

לא יודעים מה זה Deus Ex ומעוניינים לגלות? בעבור מחיר כולל של מתחת ל-50 שקלים תוכלו לרכוש לעצמכם את הסדרה כולה, כאשר Deus Ex המקורי שהקדים את זמנו וגם Deus Ex 2: Invisible War זמינים כל אחד בעבור 0.97 דולר בלבד.

Deus Ex: Game of the Year Edition – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Deus Ex 2: Invisible War – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Deus Ex המקורי לא ממש הצליח להזדקן בכבוד בכל הנוגע לעיצוב החזותי שלו – אך מתחת לפני השטח ישנה משחקיות אשר שימשה השראה לאינספור כותרי פעולה מודרניים

לקינוח, גם סדרת משחק התפקידים הממכרת Dungeon Siege נחתה ב- במלואה – וזמינה כעת במחיר מצחיק של 2.99 דולר בלבד בחבילה עם Dungeon Siege המקורי משנת 2002, יורשו Dungeon Siege 2 וגם Dungeon Siege 3 שבחר בגישת משחקיות שונה לצד חבילת ההרחבה שלו Treasures of the Sun.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

מאות שעות משחקיות מצפים לכם בעבור תשלום של קצת פחות מ-11 שקלים

כל מחירי המבצע הללו יהיו זמינים רק עד שעות אחר הצהריים היום, יום שני ה-4 במאי, אז כדאי לכם לנצל אותם בזריזות – לפני שהם יהפכו לגבוהים יותר ומשתלמים הרבה פחות. גיימינג נעים!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close