אסור לפספס: חמישה משחקים חינם לתמיד ממתינים רק לכם • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

אסור לפספס: חמישה משחקים חינם לתמיד ממתינים רק לכם

שלושה כותרים איכותיים מיוביסופט ועוד צמד כותר ב- Store ממתינים לכם ברשת, רק עד לסוף היום

ניתן להצהיר, בזהירות רבה, כי אנחנו מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה בכל הנוגע למשבר הקורונה – אך לשמחתנו נראה כי חברות המשחקים השונות עוד לא קיבלו את העדכון וממשיכות לפנק אותנו בנדיבות.

ההזדמנות החוזרת הבולטת ביותר מגיעה אלינו מפלטפורמת ה-uPlay של (Ubisoft), במסגרתה תוכלו לקבל שלוש יצירות נהדרות שכבר חולקו באופן חינמי בנפרד האחת מהשנייה במהלך החודשיים הקודמים: משחק הפעולה-התגנבות האגדי Assassin's Creed 2, משחק התפקידים המרהיב Child of Light וכותר הפלטפורמה התחרותי המהולל Rayman Legends.

שלושת המשחקים יחולקו חינם למשתמשים רשומים בפלטפורמת ה-uPlay רק עד שעה 21:00 היום (יום שלישי, ה-5 במאי) לפי שעון – כך שנותרו לכם רק כמה שעות להתפנק. עשו זאת כבר עכשיו על מנת שלא תאבדו את הצ'אנס!

Assassin's Creed 2 – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

Child of Light – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

Rayman Legends – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

Rayman Legends

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

במקביל, בחנות הדיגיטלית של מחולקים השבוע צמד משחקים חינמיים שיכולים לעניין אתכם: כותר האימה וההישרדות הנודע משנת 2010 Amnesia: The Dark Descent, ומשחק האקשן-תפקידים Crashlands שהושק לראשונה ב-2016.

Amnesia: The Dark Descent

Amnesia: The Dark Descent – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Crashlands – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

הצמד הזה יוצע עד יום חמישי הקרוב, ה-7 במאי – ולאחר מכן יוחלף במשחק הניהול הייחודי Death Coming, כך שמצעד הגיימינג החינמי אינו עומד להיעלם לשום מקום בזמן הקרוב.

Death Coming

כותר חינמי איכותי שזמין לאלו שנוהגים לשחק (גם) בסמארטפון הוא Deus Ex Go, אשר מחליף את Lara Croft Go ו-Hitman Go בתפקיד זה – גם ב-Play Store של וגם ב-App Store של , לבחירתכם!

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Google Play Store

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Apple App Store

לסיום, נזכיר כי ב- ממשיכה לה חלוקה חינמית של המשחק Pac-Man Championship Edition 2 עד ליום ראשון הקרוב, ה-10 במאי – אז הזדרזו להוסיף גם אותו אל מערך הגיימינג שלכם לפני שיהיה מאוחר מדי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

תגיות
Back to top button
Close
Close