סמארטפון עם סוללת 4,000mAh שמספק טעינה מלאה בפחות מחצי שעה • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםטאבלטיםטכנולוגיה

סמארטפון עם סוללת 4,000mAh שמספק טעינה מלאה בפחות מחצי שעה

הכתבה המקורית: חברת Oppo מיצבה את עצמה בתור אחת המובילות הטכנולוגיות בטעינה מהירה של מכשירים חכמים – ומתכננת לשמור על המעמד היוקרתי עם חדש

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אנחנו מחבבים מאוד סמארטפונים שיכולים לספק לנו יום שלם של עבודה באמצעות טעינה של חצי שעה או אפילו פחות, בתור פתרון ביניים ראוי שיסייע לנו עד לפריצת הדרך הגדולה בתחום קיבולת הסוללות אשר יוכל לאפשר לחבר את המכשיר החכם אל השקע רק פעם במספר ימים או שבועות – ובתחום הזה לצידן של ו- בולטת לה חברת הסינית, עם משפחה של טכנולוגיות מרשימות תחת המותג VOOC.

היצרנית, שתחת בעלותה נמצא גם המותג OnePlus הפופולרי בארץ, הלהיבה אותנו בשנה שעברה עם טעינת 50 וואט חוטית מהירה מאוד עבור מכשיר ה-Find X Lamborghini Edition שלה – שאיפשרה לסוללת 3,400mAh לחזור לקיבולת מלאה בתוך כ-35 דקות בלבד – וכעת נראה כי היא מכינה מכשיר יוקרתי חדש עם טעינה חוטית בהספק של לא פחות מ-65 וואט.

חשבתם ש-50 וואט לסוללה של זו בחירה קיצונית? שנת 2019 מביאה לנו הפתעות חדשות

סמארטפון חדש בשם Reno Ace, דגם נוסף ממותג היוקרה החדש של Oppo שהחל את דרכו מוקדם יותר השנה, עתיד להגיע בחודש הבא ולהיות הראשון שיציע טעינת SuperVOOC מהירה ביותר של 65 וואט, כאשר יחד עם קיבולת של 4,000mAh הצפויה במכשיר (כנראה בתצורה של זוג פנימיות נפרדות, בדומה למה שראינו במכשירים חכמים אחרים תומכי SuperVOOC בעבר) הצרכנים אמורים ליהנות מאפשרות לקבל חזרה כמחצית מהקיבולת בתוך פחות מ-20 דקות ולחזור אל קיבולת מלאה בפחות משעה.

מכשיר ה-Reno השישי הפך למסקרן הרבה יותר עבורנו לפתע, אפילו אם לעולם לא יהיה זמין בשוק המקומי

ה-Reno Ace כנראה לא ינחת בארץ באופן רשמי, בדומה לדגמי Reno האחרים שהושקו עד כה (וב-Oppo בהחלט לא מתקמצנים, עם חמישה דגמים שהוצגו בתוך כחמישה חודשים בלבד), אך יש לנו סיבה טובה להאמין כי טכנולוגיית הטעינה שלו תמצא את דרכה אל אחד ממכשירי ה- העתידיים, עטופה במיתוג ה-Warp Charge, ממש כמו שטכנולוגיית ה-VOOC המהירה המקורית מוצעת כיום עם מכשירי ה- 7 ועושה עבודה מרשימה למדי.

עד ששיאומי תצליח להפוך את ההבטחה התיאורטית שלה לטעינת 100 וואט למציאות – ניתן לראות ב- וב-SuperVOOC שלה את מובילי התחום

לצד הבטחות של יצרניות כמו ו- לטעינה בהספק 100 וואט ואפילו 120 וואט בדור הבא, אנחנו משתוקקים כבר לקבל בחינות של ביצועי טעינת ה-SuperVOOC החדשה בפועל אשר יוכלו לתת מושג טוב יותר אודות מה הטוב ביותר הקיים בהווה ומה שצופן העתיד – ואנחנו מבטיחים גם לעדכן אתכם כשזה יגיע כמובן.

מקווים לראות את הטכנולוגיות מגיעות גם למכשירים שנמכרים בארץ

עדכון: טיזר טרי של ברשת החברתית הסינית Weibo מציג תיעוד של ה-Reno Ace בפעולה – עם טעינה של כ-30 אחוזים מהקיבולת בחמש דקות בלבד, טעינת 50 אחוזים מהקיבולת בתוך עשר דקות (!), טעינה של מעל ל-70 אחוזים מהקיבולת בתוך רבע שעה וטעינה מלאה ב-25 דקות בלבד.

אם קיבולת הסוללה של המכשיר היא אכן 4,000mAh לכל הפחות, מדובר בקפיצת מדרגה רצינית בתחום שללא ספק תוכל לגרום לכל שאר היצרניות בסביבה לקנא.

כזה עוד לא ראינו (בחנויות) – ה-Reno Ace המיועד מצד שמאל, לעומת בעל טעינת VOOC מהירה "פשוטה" מצד ימין


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close