ה-ROG Phone יהיה אלוף הביצועים של שוק האנדרואיד? • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

ה-ROG Phone יהיה אלוף הביצועים של שוק האנדרואיד?

תוצאות ראשונות של הגיימינג האימתני מבית במבחן ה-Geekbench מבהירות שהוא עוצמתי מכל מתחריו, אם כי בהפרש צנוע יחסית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אסוס הציגה את אחד מהסמארטפונים המסקרנים ביותר לשנת 2018 בתערוכת Computex – ה-ROG Phone, שמאיים לתפוס את מקומו של ה- Phone בתור המכשיר האולטימטיבי לחובבי המשחקים, עם שלל יכולות ייחודיות ואף ראשונות מסוגן כדוגמת מבוסס תא אידוי גדול, שימוש בשבב שהומהר מראש היישר מהמפעל, שימוש בקירור אקטיבי חיצוני וכדומה. מה כל הדברים הללו מעניקים? שיאים במבחני , בתור התחלה.

אסוס הצהירה על תוצאות גבוהות מהרגיל במבחני הביצועים הנפוצים של פלטפורמת האנדרואיד כבר במעמד ההשקה, תודות לליבות העיבוד ב- 845 שפועמות בתדר הנמצא מרחק נגיעה מ-3GHz, אך כעת הופעת המכשיר במאגר של מבחן הביצועים Geekbench מספק לנו הוכחה בלתי תלויה ראשונה לכך, לכאורה, עם תוצאות של מעל ל-2,500 נקודות לליבה בודדת ומעל 9,500 נקודות במצב ריבוי ליבות.

עדיין לא עוקף את ה- X – אך בהחלט מתקרב אליו

מדובר אמנם בשיפור של אחוזים בודדים (כארבעה אחוזים, אם לדייק) לעומת מובילי טבלאות הביצועים הקודמים שצויידו ב-Snapdragon 845, כמו ה-Mi Mix 2s וה-OnePlus 6, אך באותה נשימה מדובר בשיפורים של 15 אחוזים לעומת המספרים של ה- S9 וה- S9 Plus (בתצורה המבוססת על אותו 845) – כך שתוספת הביצועים הפוטנציאלית עשויה להיות מורגשת במקרה שכזה, לכל הפחות בחלק מהיישומים והשימושים.

כעת נשאר להמתין עוד קצת בכדי לגלות האם גם בשאר מבחני נראה את ה- Phone זורח מעל כולם

אנחנו כבר יודעים את המפרט החומרתי, אנחנו מכירים את המראה המיוחד, אנחנו רואים עדויות לכך שבאסוס לא הפריזו כשטענו לביצועים שיאפילו על אלו של מובילי שוק אחרים בעולם האנדרואיד, וכעת חסרים לנו רק צמד פרטים חשובים במיוחד אודות ה-ROG Phone – תאריך ההשקה שלו, והמחיר שנידרש לשלם עליו, בנפרד או יחד עם התוספים השונים שלו. הצליחה ליצור לעצמה מומנטום חיובי בהחלט עם החשיפה של הדגם הזה, אך השאלה היא האם תהיה לה הזדמנות לנצל את הבאזז הזה, או שמא ההשקה המעשית נמצאת במרחק כמה חודשים טובים מאיתנו, כאשר במשך תקופה זו רוב הצרכנים עלולים למצוא לעצמם חלופות זמינות וברורות יותר להשקיע בהן את מיטב כספם.

עד שלא נדע את המחיר של הסמארטפון, וגם של התוספות שלו, יהיה קשה להכריע האם מדובר כאן במהפכה – או לא כל כך

נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם בכל הפרטים החמים.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close