יצרנית האייפון מצטרפת אל טרנד שירותי המשחקים ברישום חודשי קבוע – ותנסה להפוך אותו ללהיט גם עבור עולם המובייל עם מחיר קורץ ומגוון כותרים בלעדיים

אחרי EA Games, מיקרוסופט וגם Ubisoft שאימצו כולן את הגישה העסקית המודרנית הזו, מגיע תורה של אפל לנסות – שירות ה-Apple Arcade יציע גישה חופשית אל מאות משחקים ברוב מוצריה החכמים של החברה, החל מה-19 בספטמבר.

אפל עתידה להציע יותר ממאה כותרים בלעדיים לשירות החל מהעדכון של מערכת ה-iOS לגרסה 13, ובהמשך גם לטאבלטים מבוססי iPadOS ולמכשירי tvOS החל מה-30 בספטמבר ולמחשבי MacOS עם גרסת Catalina החל מהחודש הבא – עם חודש נסיון שיוצע לכל המעוניינים ומחיר חודשי של 5 דולר בלבד (או המקבילה שלו בשקלים שתיחשף במועד מאוחר יותר) לאחר מכן לגישה משפחתית של עד שישה משתמשים שונים במקביל.

חשבון אחד – משחקים ללא הגבלה בכל המכשירים שלכם (בתנאי שהם מבית אפל ובגרסה מעודכנת)

כמו בשירותים דומים עבור מחשבים אישיים וקונסולות, גם כאן המנויים יוכלו לבחון את ספריית המשחקים כולה שתעודכן ותתרחב מדי חודש ולהוריד, להתקין ולשחק בכל יצירה כאוות נפשם ללא הגבלה – ועם משחקים חדשים ומסקרנים מבית שמות גדולים בתחום כמו Capcom, קונאמי, Square Enix, יוביסופט ו-Bandai Namco ניתן להניח כי המיזם הזה יעניין גם חלק מהקהל שלרוב אינו חובב גיימינג על המסך הקטן.

Rayman חוזר! וגם דמויות נוסטלגיות אחרות מהעבר כמו פקמן, סוניק הקיפוד ו-Frogger יהיו שם

שירות ה-Apple Arcade עתיד להיות מוצע בתור לשונית חדשה נפרדת בחנות ה-App Store של אפל ב-150 מדינות שונות ברחבי העולם כבר בזמן הקרוב – ובמצב כזה סביר בהחלט להעריך כי גם הקהל הישראלי יקבל גישה בתוך זמן קצר. מתכננים לנסות, מוותרים מראש או שאין ברשותכם מכשירים מתאימים לכך בכל אופן? מוזמנים לספר בתגובות.

מחיר המינוי החודשי בישראל יעמוד על 20 שקלים? כנראה שבקרוב נגלה