ריכוז מבצעי Amazon Prime Day 2020: שלל כונני SSD במחירים מלהיבים

ימי המבצעים הגדולים של אמאזון החלו רשמית – בואו להתרשם מההיצע

אנחנו מקווים שאתם מוכנים לזה – יומיים של הנחות גדולות ומגוונות לבעלי מינוי Prime מתחילים באמאזון האמריקאית, ואנחנו כאן על מנת לרכז לכם את הדילים הראויים ביותר עבור כל חובבי המחשבים והחומרה במקום אחד.

שימו לב, קיים באג אשר מביא לחישוב מופרז בתשלום מראש עבור מע"מ בחלק מהמוצרים של אמאזון – את הבעיה ניתן לעקוף על ידי תוספת מוצר נוסף זול ככל הניתן אל סל הקניות (הנה כמה הצעות בעלות של מתחת לדולר אחד). אם המחיר שמתקבל אצלכם בקופה גבוה יותר מזה המוצג בפסקאות הקרובות, נסו לשלב בהזמנה מוצר בסיסי ולבחון האם העלות משתפרת באורח פלא.

פייבוריט משתלם חדש במסגרת כונני ה-SSD בנפח של טרה-בייט אחד (או קרוב לכך) – ה-Source II של חברת Mushkin בתצורת 2.5 אינץ' עם נפח של 960GB ירד אל רמת מחיר של 73.99 דולר בלבד ועל כן ניתן לרכישה ללא צורך בתוספת מע"מ. יחד עם משלוח לארץ המחיר המתקבל הוא 83.97 דולר ותודות לשער המטבע האמריקאי הנמוך ביחס לשקל שלנו בימים אלה זה אומר שתשלמו פחות מ-290 שקלים. דיל מלהיב בהחלט, ואין צורך במינוי Amazon Prime על מנת ליהנות ממנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

אחרי הסיפתח של המותג Team Group קיווינו שנראה עוד כונני SSD ברמת נפח של טרה-בייט יורדים מתחת לרף פטור המע"מ בישראל – וזה אכן מה שקורה עכשיו

כונן SSD מדגם BX500 של Crucial (וחברת מיקרון) בנפח 2 טרה-בייט יורד אל רמת מחיר בסיסית של 159.99 דולר – ויחד עם מע"מ ומשלוח תשלמו עליו 223.01 דולר בסך הכל, כלומר פחות מ-765 שקלים כולל עמלת ההמרה הצפויה מחברת האשראי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן ה-NVMe המתקדם WD Black SN750 שמהווה אלטרנטיבה איכותית לדגמי 970 EVO ו-970 EVO Plus של סמסונג יורד אל רמת המחיר המינימלית שלו בנפח 2 טרה-בייט – 327.62 דולר כולל מס ומשלוח לארץ, שהם 1,120 שקלים פחות או יותר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

הכל על ה-Prime Day של אמאזון לשנת 2020 במקום אחד:

רוצים את דגם ה-SN750 המשופר שכולל גוף קירור מתכתי ייעודי? גם אותו תוכלו להשיג במחיר שווה מאוד של 338.45 דולר לנפח 2 טרה-בייט, ללא צורך במינוי Prime – כ-1,160 שקלים שיכולים להוות תוספת מוצדקת עבור כל מי שיש לו את המקום הנדרש לכונן M.2 משולב קירור בלוח האם שלו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

יש לכם מקום, דרישה לנפח גדול וגם צמאון לזריזות משופרת במערכת? המחיר הזה הוא מהתחרותיים ביותר בקטגוריית ה-NVMe כולה

אלו שרוצים NVMe אך דווקא במחיר מינימלי יכולים להסב את תשומת הלב שלהם אל דגם ה-A2000 של קינגסטון שיורד לרמת מחיר בסיסית של 49.99 דולר בלבד בנפח של 500GB – מחיר סופי של 59.86 דולר כולל משלוח לארץ אשר מתורגם ל-205 שקלים לערך, או זול יותר מהרוב המוחלט של כונני ה-SATA באותו נפח שתוכלו לרכוש בשוק המקומי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

אמיצים שזקוקים לנפח SSD גדול במיוחד יוכלו לבחון את דגם ה-WD Blue בתצורת 2.5 אינץ' עם ממשק SATA, שנמכר בעלות סופית של 496.08 דולר לנפח 4 טרה-בייט – כלומר מעט פחות מ-1,700 שקלים בסך הכך. ראוי לציין כי רכישה של מספר כונני טרה-בייט או 2 טרה-בייט בנפרד עשויה להיות כדאית יותר, אך אלו שרוצים לקבל את הכל באריזה אחת קומפקטית מוזמנים בהחלט להתפנק.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

בארץ תשלמו כמעט 1,000 שקלים יותר אם תרצו נפח אחסון מהיר של 4 טרה-בייט בכונן יחיד

כונן WD Blue כמו בפסקה הקודמת עם נפח פנימי של 2 טרה-בייט יעלה לכם 241.55 דולר כולל מע"מ ומשלוח עד הבית, מעט פחות מ-830 שקלים כולל עמלת ההמרה הצפויה. לא זול כמו דגם ה-Crucial BX500 באותו הנפח, אך אלטרנטיבה ראויה במידה ויש לכם העדפה למותג אחד על פני האחר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מצאתם עוד כונני אחסון שצריך לחטוף בהקדם? שתפו עם כולם בתגובות!