רוצה לפרוץ מעבר לגיימינג – SteelSeries מציגה אוזניות אודיופיליות עם כרטיס קול חיצוני

יצרנית הציוד ההיקפי SteelSeries רוצה שחובבי האודיו יקחו אותה ברצינות, עם סט אוזניות וכרטיס קול חיצוני חדשים

בשנים האחרונות יצרנית הציוד ההיקפי הותיקה SteelSeries החלה לפרוץ בחזרה לתועדת הגיימינג בזכות ציוד היקפי עדכני שהשיקה באגרסיביות לשוק.

בין המקלדות, העכברים ושאר המוצרים הצליחו לבלוט אוזניותיה בין משתמשים באופן קצת יותר מובהק כאשר נראה שהיא קולעת לטעמם של משתמשים רבים בכל הנוגע לנוחות לבישת האוזניות. איכות השמע מאוזניות Arctis השונות של SteelSeries מעולם לא נחשבה לטובה במיוחד, אם כי אנחנו מאוד התרשמנו מה-Arctis Pro בזמנו שהגיעו עם כרטיס קול חיצוני.

מאז ולאחר שימוש אינטנסיבי איתן עדיין, דעתנו לא השתנתה. SteelSeries הצליחה לשלב בין נוחות, איכות בניה ואיכות שמע מפתיעה למדי.

כעת, רוצה SteelSeries להמשך ולהתקרב לאחד הקהלים הקשים והבררניים של עולם צרכנות האלקטרוניקה מבלי לאבד את נישת הגיימינג והיא משיקה את מוצר ההמשך – ה-Nova Pro שנפרד מנורות ה-RGB.

ה-Arctis Nova Pro מגיע גם הוא בסט של אוזניות ושל כרטיס קול חיצוני, לו הם קוראים GameDAC. אם תצליח SteelSeries לשפר כל מימדי השימוש את החוויה על פני ה-Arctis Pro הותיקים יחד עם כרטיס הקול החיצוני המשופר, אנו צופים הצלחה בלתי מבוטלת עבור האוזניות הללו. ידוע לנו כי לאחרונה הרחיבה SteelSeries את פעילותה גם בישראל הודות לנציגות פעילה.

כל עוד תמשיך SteelSeries ליישם פידבק מצד משתמשים ולהבין את האלמנטים החשובים וצרכי המשתמשים, יתכן ומוצר זה לא יפול למלכודת הידועה שבה מוצר המשווק לגיימינג סובל מתג מחיר גבוה עבור איכות השמע שמתקבלת. אוזניות אלו מתאימות למחשב האישי, ל-Playstation וגם ל-Xbox.

ישנה גרסה חוטית אשר מתומחרת ב-280 יורו, וגרסה אלחוטית שתעלה לכם 380 יורו – כל זה לפני משלוח ומיסים. בקרוב יוצגו גם המחירים המקומיים בחנויות השונות.