כל לוחות האם החדשים של MSI מסדרת Z490 במקום אחד • HWzone
מחשביםמעבדיםלוחות אם

כל לוחות האם החדשים של MSI מסדרת Z490 במקום אחד

הכירו את מגוון לוחות האם השונים מבית יצרנית החומרה הנודעת עבור התושבת החדשה של אינטל

בין יצרניות לוחות האם המובילות, גם לוקחת חלק פעיל בתקופת השקות שכזאת עם מגוון לוחות אם חדשים בשלל מחירים וגדלים עבור הצרכן. אנחנו כאן בשביל לעשות סדר בין כל הדגמים ולגרום לכם לקבל החלטה נכונה במידה ואתם שוקלים לרכוש מערכת חדשה מבוססת בקרוב.

הדגם המוביל ביותר ממשיך להיות ה-GODLIKE של סדרת ה-MEG, באין מפתיע:

כיאה ללוח אם שכזה, הוא מכיל מערכת יצוב חשמל המתקדמת ביותר שיש כיום בלוחות אם מסוג זה למעבד. בנוסף, כמות גופי הקירור שעליו מרשימה, שכן כל השילדה שעל הלוח המודפס עשויה מאלומיניום יצוק. כמות התכונות והשכלולים שבמוצר זה גבוהה מדי רק בשביל לציין אותה במילים.

רמת המחיר עולה בהשוואה לדור , אך כך גם רמות התכונות הכללית. לפניכם רשימת הדגמים המלאה של לוחות מבית MSI:

טווח מחירי לוח האם השונים של מתחיל מ-761 שקלים ומגיע עד ל-3,892 עבור הפרימיום.

בין לוחות האם הזולים של Z490 נמצא ה-MPG Z490 Gaming Plus שכדאי לשים לב אליו. עבור 801 שקלים מקבלים סט תכונות מעניין שכולל מערכת יצוב מתח מתקדמת למדי, לצד גופי קירור מכובדים על מערכת זאת. בקרי רשת מבית Realtek במהירות 2.5Gbps הופכים לסטנדרט עבור MSI והיא מטמיעה את הבקרים הללו בכל לוח אם בסדרה החדשה. לוח אם זה אינו תומך ב-SLI של כרטיסי מסך מבית (אבל כן תומך ב-CrossFireX לאלו של AMD), וזה חלק מהדברים שהופכים אותו ליחסית זול.

במחיר של 1269 שקלים ה-MPG Carbon WiFi כבר מביא סט משודרג של תכונות, יחד עם ויזואליות מעניינת בטקסטורת סיבי פחמן. כל שילדת לוח האם עשויה מאלומיניום יצוק, כולל מערכת יצוב המתח. לוח האם הזה מגיע עם חיבוריות מהירה הן אלחוטית והן דרך עם יציאת 2×2 במהירות 20Gbps. שאר השדרוגים כוללים מחברים נוספים למאווררים, שלל כלי וחיווי מתקדם יותר עבור כרטיס הקול המובנה.

ה-Unify של הוא מותג יחסית טרי שנולד לאחרונה בעקבות רצון המשתמשים לקבל משהו שבאופן ברור שם פרקטיקה לפני נראות. במקרה הזה, אנחנו חושבים שאפשר להגיד שבשני המקרים נעשה דגש. ערכת הצבעים נראית אחידה (בערך כמו שהשם מרמז) ונטולת התחכמויות, מערכת יצוב המתח לתושבת המעבד היא מהמתקדמות ביותר שתמצאו היום וחיבוריות מהירה יש בשפע. עבור מחיר שצפוי של 1,427 שקלים, מדובר בלוח שיש בו מעט מאוד התפשרויות וצפוי להוות בחירה של רבים שבשבילם הוא כל מה שאפשר לבקש.

הדגש של לייצר מספק דגמים כה מכובד מתחת ל-1,500 שקלים מראה על הרצון לקצוץ למשתמשים פוטנציאלים רבים. דווקא בעידן שבוא יהיו קיימות מפלצות במחירים של 2,000 שקלים ויותר, חשוב לראות ולדעת שיש שלל אפשרויות בעלות תכונות מתקדמות גם בהרבה פחות. דגמי נראים טוב על הנייר, עוד מ--A PRO שבתחתית הרשימה.

לוחות אם אלו צפויים לצאת אל אוויר העולם ב-20 בחודש יחד עם מעבדי הדור העשירי של לתושבת .

תגיות
Back to top button
Close
Close