הראשון בתור: ASRock Radeon RX 5700 XT Challenger • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

הראשון בתור: ASRock Radeon RX 5700 XT Challenger

הכירו את הדגמים הראשונים בדור ה-Navi שלא יתבססו על עיצוב הקירור הבסיסי מבית – וינסו להקפיץ את הביצועים קדימה באמצעות הנדסה משופרת

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בדומה ל-MSI, נראה שגם חברת ASRock הטאיוואנית לא ממש הצליחה או רצתה להתאפק – והחליטה להכריז רשמית על דגמי Radeon RX 5700 ו-Radeon RX 5700 XT בעיצוב והנדסה מותאמים משלה כבר עכשיו, חודש לפני שצפויה זמינות ממשית שלהם בחנויות.

הסדרה הראשונה של החברה לעידן ה-Navi תקבל את שם המותג הטרי Challenger, ותציע כפול מאווררים בקוטר 10 סנטימטרים האחד, יחד עם גוף עשוי אלומיניום עם 4 צינורות להולכת חום בעובי 8 בקוטר 8 מילימטרים כל אחד, וכמו כן פלטת מתכת אחורית מעוצבת (בגווני שחור, לבן וצהוב) להענקת קשיחות מכאנית נוספת למוצר ולסיוע בפיזור חום אחיד.

מותג חדש לצד Phantom , או במקומו? כנראה שבקרוב נגלה

אורכם של כרטיסי המסך העתידיים יעמוד על 28.1 סנטימטרים (כאשר המעגל המודפס עצמו קצת יותר מגוף הקירור הבולט כלפי חוץ), הם יזדקקו לזוג חיבורי 8Pin מספק הכח בכדי לפעול בתוספת לאספקת האנרגיה מעורק ה-PCI-Express 4.0×16 שלהם, יציעו שלוש יציאות DisplayPort 1.4 ועוד יציאת HDMI 2.0b בודדת – ויגבירו את תדרי הבסיס ותדרי ה-Boost ב-40MHz עד 50MHz ביחס לדגמי הרפרנס מ-. ראוי לציין כי אין כאן צמיחה בתדר ה-Game העליון של הדגמים, הזמין גם בדגמי הרפרנס, כנראה בכדי לא לחרוג מן המעטפות התרמיות המקוריות – אך יתכן בהחלט שהקירור המשופר יאפשר לדגמי ה-Challenger לפעול זמן רב יותר בתדרים מירביים, כך שהביצועים בפועל ישודרגו בכל זאת.

ה-RX 5700 וה-RX 5700 XT יציעו מראה חיצוני זהה בסדרת ה-Challenger, ויזדקקו לשני חריצים (slots) במארז שלכם

מחירים מומלצים של הכרטיסים עדיין לא ידועים לנו, אך סביר בהחלט להניח כי תבחר להשיק עוד דגמים ייעודיים משלה בהמשך, אולי עם קירורים מאסיביים יותר ומעטפת הספק מוגדלת שתאפשר להאיץ גם את תדר ה- המובנה ואת תדרי הליבה המירביים אליהם ניתן להגיע. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם!


תגיות
Back to top button
Close
Close