ראשון מתוך שמונה: דגם ה-Radeon RX 5700 XT MECH של MSI נחשף

ולוג רשמי של היצרנית הטאיוואנית ב- מציג פומבית את אחד משמונת הדגמים שמיועדים לנחות בחנויות במהלך חודש ספטמבר הקרוב

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


דגמי GeForce RTX Super מכל הסוגים והמינים כבר נמצאים להם בחנויות, אמנם עדיין במחירים גבוהים משהו – וכל מה שחסר לנו לקבלת תחרות מירבית בשוק העיבוד הגראפי הוא המענה של AMD, או ליתר דיוק המענה מבית שותפותיה של AMD אשר יקח את ליבות ה-Navi הראשונות אל הקצה. מתי זה יקרה ואילו דגמים בדיוק מצפים לנו כשזה יקרה? התשובות לכך מתחילות לזרום אל הרשת כעת.


סרטון ארוך שעלה בערוץ הגיימינג של חברת MSI בפלטפורמת ה-YouTube הכיל כמה שניות מעניינות מאוד – בהן קיבלנו הזדמנות להציץ על דגם בשם RX 5700 XT Mech OC, בעל כפול מאווררים שמזכיר את מוצרי סדרת ה-Ventus של היצרנית שלרוב מציעה יחסי עלות-תועלת תחרותיים מאוד ביחס לכרטיסים אחרים המגיעים עם נוספת היישר מהמפעל.

אנחנו לא צפויים לראות דגמים תחת מותג ה-Ventus בכרטיסי ה-RX 5700 – נראה כי MECH OS הוא השם האלטרנטיבי לאותו מערך קירור

הסרטון המדובר כלל גם אישור לכל שמונת הדגמים הייעודיים והמותאמים אישית שמכינה MSI לסוף חודש אוגוסט ותחילת חודש ספטמבר – תחת השמות המוכרים Air Boost (ככל הנראה קירורים בתצורת Blower אך בעיצוב משופר של החברה, במקום זה הבסיסי של AMD) ו-Gaming X (שניים או שלושה מאווררים ופלטת פיזור חום אחורית) ותחת המותגים EVOKE ו-MECH שיערכו הופעת בכורה בעידן החדש של .

כל הדגמים המתוכננים בשיתוף פעולה עם – לפחות בתור שלב ראשון

כל הדגמים יוצעו עם הטבה של שלושה חודשי מינוי חינמיים לשירות ה-Xbox Game Pass החדש של מיקרוסופט למחשבים אישיים (בשווי של כ-30 דולר), שנמצא כעת בשלב הבטא שלו ומאפשר הורדה וגישה חופשית לספרייה של יותר מ-100 כותרים שונים בדומה ל-Origin Access של חברת EA Games – הטבה שזמינה מתחילת החודש הנוכחי גם עבור כרטיסי מסך קיימים ממשפחת ה-Radeon, החל מה-RX 570 בקצה התחתון ועד לדגמי ה-Radeon RX 5700 ו-Radeon RX 5700 XT בגרסאות הרפרנס של AMD.

כך נראה אחד מהדגמים היחידים ש-MSI מציעה למכירה בדור ה-Navi כרגע – ואנחנו מקווים שיש כאן עוד הרבה פוטנציאל אשר יפרוץ החוצה בהמשך

אז האם יש למה לחכות לפני שמגיעים להחלטה על שדרוג כוח העיבוד הגראפי? אנחנו מחזיקים לכך אצבעות.