ראשון מתוך שמונה: דגם ה-Radeon RX 5700 XT MECH של MSI נחשף • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

ראשון מתוך שמונה: דגם ה-Radeon RX 5700 XT MECH של MSI נחשף

ולוג רשמי של היצרנית הטאיוואנית ב- מציג פומבית את אחד משמונת הדגמים שמיועדים לנחות בחנויות במהלך חודש ספטמבר הקרוב

דגמי GeForce RTX Super מכל הסוגים והמינים כבר נמצאים להם בחנויות, אמנם עדיין במחירים גבוהים משהו – וכל מה שחסר לנו לקבלת תחרות מירבית בשוק העיבוד הגראפי הוא המענה של AMD, או ליתר דיוק המענה מבית שותפותיה של AMD אשר יקח את ליבות ה-Navi הראשונות אל הקצה. מתי זה יקרה ואילו דגמים בדיוק מצפים לנו כשזה יקרה? התשובות לכך מתחילות לזרום אל הרשת כעת.

סרטון ארוך שעלה בערוץ הגיימינג של חברת MSI בפלטפורמת ה-YouTube הכיל כמה שניות מעניינות מאוד – בהן קיבלנו הזדמנות להציץ על דגם בשם RX 5700 XT Mech OC, בעל כפול מאווררים שמזכיר את מוצרי סדרת ה-Ventus של היצרנית שלרוב מציעה יחסי עלות-תועלת תחרותיים מאוד ביחס לכרטיסים אחרים המגיעים עם נוספת היישר מהמפעל.

אנחנו לא צפויים לראות דגמים תחת מותג ה-Ventus בכרטיסי ה-RX 5700 – נראה כי MECH OS הוא השם האלטרנטיבי לאותו מערך קירור

הסרטון המדובר כלל גם אישור לכל שמונת הדגמים הייעודיים והמותאמים אישית שמכינה MSI לסוף חודש אוגוסט ותחילת חודש ספטמבר – תחת השמות המוכרים Air Boost (ככל הנראה קירורים בתצורת Blower אך בעיצוב משופר של החברה, במקום זה הבסיסי של AMD) ו-Gaming X (שניים או שלושה מאווררים ופלטת פיזור חום אחורית) ותחת המותגים EVOKE ו-MECH שיערכו הופעת בכורה בעידן החדש של .

כל הדגמים המתוכננים בשיתוף פעולה עם – לפחות בתור שלב ראשון

כל הדגמים יוצעו עם הטבה של שלושה חודשי מינוי חינמיים לשירות ה-Xbox Game Pass החדש של מיקרוסופט למחשבים אישיים (בשווי של כ-30 דולר), שנמצא כעת בשלב הבטא שלו ומאפשר הורדה וגישה חופשית לספרייה של יותר מ-100 כותרים שונים בדומה ל-Origin Access של חברת EA Games – הטבה שזמינה מתחילת החודש הנוכחי גם עבור כרטיסי מסך קיימים ממשפחת ה-Radeon, החל מה-RX 570 בקצה התחתון ועד לדגמי ה-Radeon RX 5700 ו-Radeon RX 5700 XT בגרסאות הרפרנס של AMD.

כך נראה אחד מהדגמים היחידים ש-MSI מציעה למכירה בדור ה-Navi כרגע – ואנחנו מקווים שיש כאן עוד הרבה פוטנציאל אשר יפרוץ החוצה בהמשך

אז האם יש למה לחכות לפני שמגיעים להחלטה על שדרוג כוח העיבוד הגראפי? אנחנו מחזיקים לכך אצבעות.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close