העתיד של Windows 10: צמד עדכונים גדולים מדי שנה • HWzone
מחשביםמערכות הפעלה

העתיד של Windows 10: צמד עדכונים גדולים מדי שנה

מיקרוסופט מאשרת כי 10 לא תקבל עדכון גדול נוסף השנה, אבל יש לה תוכניות גדולות להמשך הדרך

עדכון השנה למערכת ההפעלה של מיקרוסופט, Windows 10, הגיע בתחילת החודש למחשבים האישיים ולקונסולות ה-Xbox One. כלל המשתמשים כבר נהנים מהתכונות החדשות שהושקו במסגרתו, ומפתחים כבר התחילו לנצל את פלטפורמת הפיתוח האוניברסלית של "חלונות", UWP, ולהציע לשחקני הורדה של תוכנות חדשות. השבוע, למשל, עלתה לחנות אפליקציה חינמית בשם Simple Background Music Player, שמאפשרת הרצת קבצי מוזיקה מכונן – אחד הפיצ'רים המבוקשים ביותר מאז השקת הקונסולה.

https://www.youtube.com/watch?v=80Qz0Gbjh6Q

במסגרת פוסט שפורסם השבוע בבלוג של מיקרוסופט המוקדש לתחום ה-IT, ציינה החברה כי "בהתבסס על משוב שקיבלנו מארגונים שעוברים ל- 10, (עדכון השנה) יהיה השדרוג האחרון שלנו ל-2016. מתוכננים שני שדרוגים נוספים ב-2017". התוכנית המקורית של אכן הייתה לשחרר שדרוגים על בסיס חצי-שנתי.

עובדי החברה מקפידים להבדיל במינוח בין "שדרוגים" ל"עדכונים". לפיהם, "שדרוג" הוא עדכון גדול שמוסיף ומשנה תכונות במערכת ההפעלה, בעוד הכוונה ב"עדכון" היא לשיפורי ויציבות סטנדרטיים.

השדרוג הבא, אם כן, מכונה כעת בשם הקוד "Redstone 2" ועתיד להגיע לכלל המשתמשים באפריל 2017. משתמשים חברים בתוכנית Windows Insider החינמית יקבלו טעימות מהתכונות החדשות שיציע ממש בקרוב.

Windows-10
החזון עבור 10: שני עדכונים שנתיים (צילום: מיקרוסופט)

תגיות

6 תגובות

 1. מה שלא מזכירים במיקרוסופט, זה שהעדכון ברגע שירד לגרסאות WIN10 שהן פירטיות (קרי שעשו אותם כ- upgrade ל- win7 לא חוקי) יסירו את ה- activation ויאלצו את בעלי המחשב לרכוש רישיון חוקי.
  ולכן מי שמחזיק בעותקים לא חוקיים של חלונות 10 , מומלץ שיעצור את העדכונים האוטומטיים לחלוטין ויקפיא את מצב מערכת ההפעלה as is.

  1. סתם בשביל העניין, מאיפה זה מגיע ?
   או קישור או שניים למקור הטענות ?

 2. יש! עכשיו אני אצטרך לתקן את הנזקים שלהם פעמיים בשנה במקום פעם אחת. אז המחשב הנייח שלי עבר את העדכון האחרון ורק כרטיס הרשת האלחוטי הפסיק לפעול הפעם, לא רע. לפחות המחשב הנייד הפסיק להתקע לאחר התעוררות משינה אחרי 900 עדכונים. הכי עצוב שאני אפילו לא אוהב את השינויים שהם עשו. :/

 3. מגוחך
  כל העדכון הזה בסך הכל…
  בסך הכל קיבלנו לוח שרטוט לא שמיש (אי אפשר לייצא איורים ברזלוציה איכותית) וקצת יותר הגדרות לעט
  לא מבין מה ההתלהבות, ברצינות.

 4. אני אחכה לשמוע על תכונה נחוצה שאני רוצה לפני שאעבור לאינסיידר. כרגע העברתי זמנית להפצה של גרסאות פריוויו.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close