המיתוג הרשמי של ה-GeForce RTX 2060 דלף לרשת (עודכן)

עדכון: מידע חדש ומעניין במיוחד מגיע אלינו מהאתר הסיני Expreview, בו נטען כי ה-RTX 2060 יהיה למעשה דגם ה-RTX האחרון בשוק השולחני, בעוד שדגמים בסיסיים יותר ישמרו על השם הישן והמוכר GTX – כלומר לא יהיו כרטיסי RTX 2050 או 2050 Ti, לכאורה.

דגמי שוק ביניים זה עדיין יתבססו על ליבות מדור ה-Turing, אם כי אלו יהיו ליבות מסוג אחר שבהן ככל הנראה יחידות עקיבת הקרניים ואולי גם יחידות ה-Tensor לא יופעלו או אולי אף ייחתכו פיזית מהשבב ולא יהיו קיימות בו – כאשר אפשרות ממשית נוספת היא לחלוקה של משפחת כרטיסי המסך לגיימינג לשתיים, כאשר אותם דגמי GTX יקבלו את המספור 1100 (כלומר GTX 1150 Ti – וגם GTX 1160 ו- GTX 1160 Ti) ובכך יופרדו באופן בולט במיוחד מסדרת ה- היקרה והמשוכללת יותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עבור אלו שלא ממש מתרשמים מיכולות עקיבת הקרניים של אלא פשוט מעוניינים בכרטיס ביניים בעל יחס עלות-תועלת מירבי – מהלך זה של עשוי להוות ברכה אמיתית. נקווה לגלות את כל הפרטים כבר בתוך כשלושה שבועות.

הכתבה המקורית: דגם ה- הנגיש ביותר מוכן להשקה שלו, כך נראה

ההופעה הפתאומית של כרטיס ה-RTX 2060 המיועד החדש של במספר מקומות שונים ברחבי המרשתת הותירה אותנו עם לא מעט סימני שאלה, אך נראה כי בעוד כמה שבועות הכל יתבהר – ונתחיל את שנת 2019 עם דגם נגיש ושפוי קצת יותר עבור ההמונים.

אנדראס שילינג, אחד מהעורכים באתר החומרה Hardwareluxx, סיפק בחשבון הטוויטר שלו אימות נוסף לכך שכרטיס ביניים חדש מבית אכן יגיע בקרוב מאוד, כשהוא נושא את שם הדגם GeForce RTX 2060 כמשוער ואכן כולל ליבות עקיבת קרניים פעילות שיעניקו לו את האפשרות להפעיל את יכולות ה-DXR החדשניות ב- 12 – והוסיף כי השבוע השני של ינואר 2019 יהיה כנראה מועד ההשקה המיועד של הדגם.

תמונה פשוטה שאומרת הרבה – כאשר היא מגיעה ממקור אשר נחשב אמין על פי רוב

המקור בעל המוניטין לא אישר או הפריך את הנתונים הטכניים ששמענו אודות דגם הביניים, עם 1,920 יחידות CUDA ב-30 אשכולות עיבוד – אך כן אימת את הטענה לשימוש ב-6GB של GDDR6 בדגמים, אשר צפוי לספק תוספת נאה לרוחב הפס הכולל ביחס לדגמי ה- GTX 1060 שצויידו בזכרונות , כולל בגלגול המעודכן שצוייד ב-GDDR5X.

זו עשויה להיות תוצאת מבחן נוספת של ה- 2060 שמבטיחה לנו זינוק גדול עוד יותר ביכולות בהשוואה למבחן הביצועים של Final Fantasy XV – אבל כדאי לזכור להתייחס להכל בספקנות רבה, בעיקר במצב בו נפח הזכרון הגראפי אינו תואם את שאר ההדלפות

עד כה מרבית ההערכות הצביעו אל תערוכת CES שתחל בשבוע הראשון של ינואר בתור מועד ההכרזה של ה-RTX 2060, לכאורה לצד דגמי Turing ראשונים גם לשוק הנייד – האם הרמז שקיבלנו עתה מצביע על אפשרות לחשיפה רשמית במהלך האירוע התקשורתי הגדול בלאס ווגאס והשקה ממשית בחנויות בתוך שבוע לאחר מכן? נמשיך לעקוב, ונקווה שב- כבר מכינים תגובה הולמת משלהם לעניין.