נחשף מעבד ייעודי לפיזיקה במשחקים - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחשף מעבד ייעודי לפיזיקה במשחקים

-ox-

Recommended Posts

מה שאני חושב, שאין סיכוי שהכרטיס הזה יותר חזק מפנטיום 3 גיגה הרץ, ועכשיוו כשיש מעבדי כפולי שמשחקים בכלל לא בנויים לנצל אותם, ביינתים שיעבירו את כל החישובים הפיזיקליים לליבה אחת, והנה קיבלת כרטיס כזה במחיר של מעבד אחד.

שום מעבד כיום או מחר, לא ישתווה לחומרה יעודית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פופולארי" לא משנה עד כמה המנוע הזה יהיה פופולארי כל עוד הכרטיס יתמוך במנוע ספציפית הוא לא יהיה שימושי בחיים, גם במנועים פופולאריים כמו Havok כמות המשחקים שמשתמשת בהם זניחה יחסית. בכל מקרה אל תצפו לראות את הכרטיס הזה בכרטיסי מסך, או בלוחות אם, הוא הולך לעלות הון תועפות, גם ביצור המוני הדבר הזה לא הולך להיות זול, ואני בספק אם זה יגיע לזה. רוב הסיכויים שזה יגיע לOEMים שמייצרים מכונות משחקים, כמו voodoo או falcon northwest.

אבל אפשר לכתוב שפה לממשק פיזיקלי כמו שיש OPENGGL/DIRECT3D ואז לא תהיה בעייה כזאת...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ דווקא אם M$ יכניסו בגרסא הבאה שלהם לDirectX (או XNA או איך שלא יקראו לזה) משהוא כמו API לחישובים פיזיקלים מתקדמים זה יכול להיות מעניין ... אם כי זה בינתיים רק הימור פרוע מאוד ומן הסתם לא נכון ... אלא אם החבורה הזאת תצליח לאגד אחריה מספיק מפתחים שידרשו את זה ואז זה חתיכת כאב ראש למייקרוסופט.

הייתי מהמר על 85% אחוז שהמצור הזה יכשל , או לחלופין יקנה על ידי יצרנית שממילא מריצה את הקוד שנכתב בשביל הקונסולות (יהיה נחמד לראות דבר כזה בXbox3 :)) זה דווקא יכול להיות מעניין.

אבל ה15% האחרים בהחלט מעניינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...