העברת מערכת הפעלה וינדוס קיימת להר דיסק אחר - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת מערכת הפעלה וינדוס קיימת להר דיסק אחר

liran_85

Recommended Posts

שלום,

יש לי כרגע על הר דיסק 40 גיגה ata

קניתי חדש 250 גיגה והוא גם ata

רציתי להעביר את המערכת כולה וינדוס ל250 גיגה

רציתי מאודל דעת איך עושים את זה ( פירמטתי את שניהם NTFS אין לי מושג אם זה קשור )בתודה רב

לירן,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לך לעשות את זה...הגוסט עושה בעיות מוזרות ביותר בהעתקת מערכות NT אני מדבר מניסיון זה יכול לעבוד לך יום שבוע ואז להדפק וזה יכול לא לעלות בכלל עדיף שתגבה מה שחשוב ותתקין מחדש חוץ מזה אין כמו התקנה חדשה...במיוחד על הארד דיסק חדש תהנה ממנו אל תשפוך אליו ישר ג'אנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ממליץ לעשות התקנה חדשה ונקיה

במיוחד על הארד דיסק חדש

קניתי לפני פחות משבוע הארד דיסק 160 GIGA

והעדפתי בסופו של דבר (כמה שזה כאב) לפרמט את הוינדוס שלי

שהחזיק האמת דיי הרבה זמן

קרוב ל3 שנים בלי פירמוט!!! כול הכבוד לי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לך לעשות את זה...הגוסט עושה בעיות מוזרות ביותר בהעתקת מערכות NT אני מדבר מניסיון זה יכול לעבוד לך יו שבוע ואז להדפק וזה יכול לא לעלות בכלל עדף שתגבה מה שחשוב ותתקין מחדש חוץ מזה אין כמו התקנה חדשה...במיוחד על הארד דיסק חדש תהנה ממנו אל תדפוך אליו ישר ג'אנק

אולי לך יש נסיון רע עם GHOST... לי עבד פיקס כל הפעמים.. רק לפני שבוע העברתי 60GB ל 160GB , WIN 2000 עם 6 GHOST ועבד מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i couldn't agree more, ghost works and worked all the times i have used it (and keep on using it).

the only thing changes when you change hard disk is ... the hard disk, and is more than capable of "accpeting" this sort of change.

maybe the change you are talking about is a change of motherboard and/or cpu type, in that case, will flip like there is no tmrw.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...