אני מאוכזב וכועס על תעשיית המוזיקה,והמגבלות שלה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מאוכזב וכועס על תעשיית המוזיקה,והמגבלות שלה...

tombcatz

Recommended Posts

זה כבר עלה על כל גבול...פשוט ככה...

אז כן,להוריד מוזיקה דרך תוכנות שיתוף זה פשע,מה לעשות-מדובר בגניבה...ועל כן הRIAA צדים את מורידי המוזיקה כאילו הם היו ארנבות קטנות וחסרות ישע...

הטירוף החדש הזה של תביעת משתמשים שמורידים מוזיקה כבר עובר כל גבול,למען האמת-הטמטום שבענין משגע אותי.

בעוד שבארה"ב יש דרכים להשיג מוזיקה באופן חוקי,אני לא יודע אם שמעתם או לא-אבל בארץ יש כוונות להתחיל לתבוע משתמשים שמורידים שירים,"נפלא" הלא כך?ממש נפלא...

כל אותם "צדיקים תמימים בחסד ה'" שתובעים משתמשים שמורידים,בכלל לא בודקים אם יש אלתרנתיבות לאותם משתמשים שמורידים,במקום לנסות ולפתור את הבעיה,הם יוצאים ונלחמים בה בכוח,ולא מטפלים בה בגרוש.

אז כן,אני כמו רבים אחרים קניתי נגן ,נגן של RIO ליתר דיוק...ומאיפה בדיוק אני אמור למלא אותו?

אני כבר הפסקתי להוריד שירים,מה לעשות-אני מעדיף לא להכנס לצרות...אבל עצם העובדה-שאותם התובעים לא מותירים לי שום אפשרות,זה מה שבאמת מרגיז

הם באים ומחסלים את הP2P,נפלא,אז לפחות תספקו לי אלטרנטיבות חוקיות למען השם!

לקנות אלבום של זמר\להקה אהובה-לא בא בחשבון,אני לא יכול להעביר שירים מהדיסק אל הנגן,והמחירים של אלבומי הם מפלצתיים

והדבר האמיתי והגרוע מכל-אין לנו שירות אחד להורדת שירים בתשלום,אז כן-יש אתר אחד להורדת ישראלית,אבל זה ממש לא מענין אותי.

לישראל אין גישה לI-TUNES וממילא גם ככה מדובר במחירים כבדים מדי לשירים-במידה וכן יעבירו את התוכנה לארץ,היא צריכה להיות מומרת לסכומי כסף ישראליים במידה.

ועכשיו-תגידו לי אתם,מאיפה אני אמור להוריד שירים?מאיפה אני אמור להשיג מוזיקה?

אין תוכנות להורדה בתשלום,לקנות אלבומים אני יכול רק אם בא לי לעשות חור בכיס,ולהוריד שירים דרך תוכנות השיתוף אומר שאני צריך להסתכן שאותם צדיקים תמימים בחסד עליון יתבעו אותי.

אז כן-למה לעזאזל אף אחד לא מתעורר,למה שלא יהיה לנו שום אלטרנטיבה?

עכשיו קיים השירות של נאפסטר-ממש לא בא בחשבון:לשלם באופן חודשי עבור שירים שהם ממילא בחיים לא יהיו שלי אילא רק בהשכרה?ועוד במחיר חודשי כזה גבוה?לא תודה!

וזה לא הכל,כל עניין התביעות הוא מטורף,ומוגזם מעל ומעבר לכל מידה

לתובעים הישראליים,יש כוונות לתבוע מן הנתבע כ10000 ש"ח על כל שיר שהוריד,למה לא-בוא ניקח ממנו כנס ובאותו הזמן גם נהרוס לו את החיים בגלל שיר שהוא הוריד!!!!11!@#$

סליחה,אי אפשר ככה,אנחנו צריכים לדרוש שירות בתשלום להורדה,שירות אמין,יציב,עם מגוון גדול,ומחירים סבירים ביותר לשירים שאותם אנחנו רוכשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון למוזיקה ישראלית יש SONGS.CO.IL ועוד אתר.... כמו כן יש מגיעים בין העולמית לפתיחת ITUNES בארץ, בשלב זה לא ידוע הסטטוס של הנושא (אבל יש הרבה מדינות בעולם שאין להם ITUNES עדיין גם כן.. זה בשלבים).

דבר שני, מה הבעיה ? אתה חי במדינת חוק, יש חוקים, ואתה מפר אותם... זה שאתה מנסה לטעון כאילו זה בגלל סיבות מסוימות זה לא משנה... כל עוד יש חוק, ויש אנשים שמפרים אותו, המדינה תאכוף את החוק... והרי לא מדובר פה באחוז קטן של מבצעי העברה.. זה הרוב שעושה את זה..

דבר שלישי, לא הבנתי, מה הבעיה להמיר דיסק שאתה קונה לניגון בנגן (יש אחוז קטן מאוד של דיסקים שמוגנים מפני זה)....

אני מסכים כי שינוי צריך לבוא, אבל מה לעשות, ככה זה בשלבי מעבר, הרבה כאוס, הרבה כעס ואולי יבוא משהו בעתיד יותר טוב...

אם אתה לא קונה את המוזיקה בדרכים חוקיות, אין לך במה לבוא לטענות לאלה שחוקית מגיע להם הכסף... מה גם תוכניות ה P2P לא מעודדות תשלום בעד היצירה באף מודל כיום... אז אין להם כלכך זכות קיום...

וזה שסוגרים אתרים תמיד יש מאיפה להשיג, בדרכים שה RIAA אף פעם לא יגיעו אליך (לפחות לא בעתיד הקרוב, כל עוד יש את כל משתמשי ה P2P), אבל זה לא נראה לי אבסורדי בכלל.

ולפי מה שהבנתי, אתה אומר גם כשיהיה כבר דרך להוריד בכסף, אתה לא מוכן לשלם את המחירים שמונהגים בכל העולם... פשוט יפה, אז המוטו שלך, כל עוד לא נותנים לא חוקית בחינם למחשב, F U ALL ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון למוזיקה ישראלית יש SONGS.CO.IL ועוד אתר.... כמו כן יש מגיעים בין העולמית לפתיחת ITUNES בארץ, בשלב זה לא ידוע הסטטוס של הנושא (אבל יש הרבה מדינות בעולם שאין להם ITUNES עדיין גם כן.. זה בשלבים).

דבר שני, מה הבעיה ? אתה חי במדינת חוק, יש חוקים, ואתה מפר אותם... זה שאתה מנסה לטעון כאילו זה בגלל סיבות מסוימות זה לא משנה... כל עוד יש חוק, ויש אנשים שמפרים אותו, המדינה תאכוף את החוק... והרי לא מדובר פה באחוז קטן של מבצעי העברה.. זה הרוב שעושה את זה..

דבר שלישי, לא הבנתי, מה הבעיה להמיר דיסק שאתה קונה לניגון בנגן (יש אחוז קטן מאוד של דיסקים שמוגנים מפני זה)....

אני מסכים כי שינוי צריך לבוא, אבל מה לעשות, ככה זה בשלבי מעבר, הרבה כאוס, הרבה כעס ואולי יבוא משהו בעתיד יותר טוב...

אם אתה לא קונה את המוזיקה בדרכים חוקיות, אין לך במה לבוא לטענות לאלה שחוקית מגיע להם הכסף... מה גם תוכניות ה P2P לא מעודדות תשלום בעד היצירה באף מודל כיום... אז אין להם כלכך זכות קיום...

וזה שסוגרים אתרים תמיד יש מאיפה להשיג, בדרכים שה RIAA אף פעם לא יגיעו אליך (לפחות לא בעתיד הקרוב, כל עוד יש את כל משתמשי ה P2P), אבל זה לא נראה לי אבסורדי בכלל.

ולפי מה שהבנתי, אתה אומר גם כשיהיה כבר דרך להוריד בכסף, אתה לא מוכן לשלם את המחירים שמונהגים בכל העולם... פשוט יפה, אז המוטו שלך, כל עוד לא נותנים לא חוקית בחינם למחשב, F U ALL ?

אתה הבנת אותי לא נכון

כל מה שבאתי לדרוש פה,זה שירות להורדת בתשלום במחירים הגיוניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כן,אני כמו רבים אחרים קניתי נגן ,נגן של RIO ליתר דיוק...ומאיפה בדיוק אני אמור למלא אותו?]קניתי חניה במה אני ימלא אותה?

ועכשיו-תגידו לי אתם,מאיפה אני אמור להוריד שירים?מאיפה אני אמור להשיג מוזיקה?מאיפה אני ישיג מכונית?

לתובעים הישראליים,יש כוונות לתבוע מן הנתבע כ10000 ש"ח על כל שיר שהוריד,למה לא-בוא ניקח ממנו כנס ובאותו הזמן גם נהרוס לו את החיים בגלל שיר שהוא הוריד!!!!11!@#$אני בסך הכל רוצה מכונית!

זה מה יש, אתה רוצה שירים תקנה.

אתה לא רוצה

לא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הבנת אותי לא נכון

כל מה שבאתי לדרוש פה,זה שירות להורדת בתשלום במחירים הגיוניים

לדרוש ? מי אתה בדיוק ? בכל מקרה.. המהפכה בשלבים.. כבר היום יש לך אפשרות לקנות ישראלית ONLINE חוקי.. ובעתיד יהיה ITUNES פה, ואני מניח שתוך כמה שנים כל המודל הזה של AUDIO VIDEO COPYRIGHT ישתנה.. ויהיה יותר מבחר ואפשרויות... (גם הכבלים ויס נכנסים לזה באופן חלקי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RIAA לא מעניינים לי את הביצה השמאלית, הם לא עובדים בארץ.

שאר חברות התקליטים לא הולכות לתבוע אף אחד בארץ ואף בית משפט בארץ לא יתסכים לעשות איזה משפט ראווה לאיזה ילד ב13 שמוריד .

אז עד כאן הכל טוב ויפה.

לגבי דיסקים שאתה קונה אז אפשר לעשות RIP בלי בעיה, אפילו אפשר בWINDOWS MEDIA PLAYER ובדקה יש לך דיסק שלם בMP3 באיזה איכות שאתה רוצה.

והרבה לפני כל תוכנות שיתוף הקבצים: Napster kazaa emule bitornet וכל החברה, תמיד היה ותמיד יהיה IRC עם מליוני השרתים, מליונים המשתמשים ומליוני הקבצים שאפשר להוריד משם.

ואפשר תמיד להקליט שירים מהרדיו, אפשר סתם לשמוע רדיו שזה גם תחליף לא רע בכלל וגם אפשר לקנות דיסקים כמה פעמים בשנה ולא פושטים את הרגל בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RIAA לא מעניינים לי את הביצה השמאלית, הם לא עובדים בארץ.

שאר חברות התקליטים לא הולכות לתבוע אף אחד בארץ ואף בית משפט בארץ לא יתסכים לעשות איזה משפט ראווה לאיזה ילד ב13 שמוריד מוזיקה.

אז עד כאן הכל טוב ויפה.

לך תקרא את:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3043097,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3037884,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3037884,00.html

הפרדציה הישראלית (מעיין מקביל ל RIAA) כבר מאיימת על האתרים, ועל המשתמשים בקרוב.. ולא הבנתי, אם עושים משפט בארה"ב, מה הבעיה לעשות משפט בארץ?

לגבי דיסקים שאתה קונה אז אפשר לעשות RIP בלי בעיה, אפילו אפשר בWINDOWS MEDIA PLAYER ובדקה יש לך דיסק שלם בMP3 באיזה איכות שאתה רוצה.

יש כמה דיסקים שיצאו באופן מוגן שלא אפשר לעשות RIP בדרך קלה... וזה כיוון שהחברות תקליטים כן חוקרות (מניעת RIP)... אם כי היום התופעה יחסית שולית...

והרבה לפני כל תוכנות שיתוף הקבצים: Napster kazaa emule bitornet וכל החברה, תמיד היה ותמיד יהיה IRC עם מליוני השרתים, מליונים המשתמשים ומליוני הקבצים שאפשר להוריד משם.

ואפשר תמיד להקליט שירים מהרדיו, אפשר סתם לשמוע רדיו שזה גם תחליף לא רע בכלל וגם אפשר לקנות דיסקים כמה פעמים בשנה ולא פושטים את הרגל בגלל זה.

דרכים אחרות תמיד יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפדרציה לתקליטים וקלטות היא ארגון בלי שיניים, כבר שנים על גבי שנים מוכרים דיסקים וקלטות בכל התחנות המרכזיות והקניונים, ובשווקים בהמוניהם.

לפי ניתונים של חברות התקליטים מכל שלוש דיסקים שנמכרים דיסק אחד הם מזוייף, אבל האירגון הזה לא עושה כלום חוץ מלנבוח הרבה בתקשורת.

כי הוא לא ממש יכול לעשות משהו מול הזייפנים.

אבל מאוד קל ליפול על אותם משתמשי תוכנות השיטוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...