יש! סוף סוף הזמנו.. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש! סוף סוף הזמנו..

MishaK

Recommended Posts

סוף סוף הזמנו היום את האינטרנט בכלבים.

דרך ערוצי זהב, חבילה של 750, 99 שקל כל חודש לחצי שנה ראשונה, ואח"כ 120 שקל כל חודש.

ספק ראשון בחרתי בקווי זהב, 74 שקל כל חודש לחצי שנה ראשונה, ואחכ 149 שקל כל חודש.

בכל מקרה, יש לכם אזהרות לגבי משהו? מאיזה מודם להתרחק? איזה לקחת?

נ.ב

באים להתקין יום שני... לטובתם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי תתרחק מ - RCA, (הוא באמת לפעמים קצת נתקע ומשתגע, אבל מסתדר אחר כך)

אני ממליץ לך בכרטיס לחבר הרבה יותר פשוט וקל...

תבקש אולי מהטכנאי את המודם של MOTAROLA הבנתי שהוא העדיף מבין כולם...

וזהו תהנה ותתחדש תספר חוויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי SurfBoard, מ-א-ו-ד לא יציב, מאבד סנכרון הרבה מאוד פעמים.

החליפו לי אותו במודם RCA, יש לו לעיתים די רחוקות פריזים של כמה שניות, לא משהו משמעותי.

עצה חמה, מניסיון - תתרחק מ012, לך על נטויז'ן. אלא אם הדבר שהכי חשוב לך זה פינגים לאנגליה, אז לך על אקטקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, פועל יוצא של התקנת האינטרנט בכבלים הוא שיפור באיכות התמונה בטלוויזיה (בהנחה שהיא הייתה נמוכה)!

הסבר: לפני שהטכנאי מחבר את המודם הוא בודק עם איזה מכשיר את איכות החיבור. אצלנו האיכות הייתה נמוכה מדי אז הטכנאי ניגש לאיזו קופסא שלהם ברחוב וחיבר את הכבל שלנו למפצל הראשי שאליו מתחבר הכבל הראשי של הכבלים, לא דרך עוד כמה מפצלים. בנוסף הוא החליף את כל החיבורים בדרך לבית שלנו ועוד כמה מפצלים. בקיצור, חדות התמונה בטלוויזיה השתפרה מאוד, ועוד לא בדקתי את איכות שידורי הרדיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הזמנו היום את האינטרנט בכלבים.

דרך ערוצי זהב, חבילה של 750, 99 שקל כל חודש לחצי שנה ראשונה, ואח"כ 120 שקל כל חודש.

ספק ראשון בחרתי בקווי זהב, 74 שקל כל חודש לחצי שנה ראשונה, ואחכ 149 שקל כל חודש.

בכל מקרה, יש לכם אזהרות לגבי משהו? מאיזה מודם להתרחק? איזה לקחת?

נ.ב

באים להתקין יום שני... לטובתם ;D

ערוצי זהב עבדו עליך במחיר אני משלם 60 ש"ח למשך חצי שנה (טוב בגלל שהייתי נסיין) אבל אם לא היתת נסיין אז אתה אמור לשלם למשך 4 חודשים חצי מחיר מהמחיר הרגיל 60 ש"ח

כמה שילמת על מודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...