ספקיות איטרנט-מחירים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקיות איטרנט-מחירים

wizzede2

Recommended Posts

אני רוצה להתחבר לחיבור מהיר(ADSL) אבל כמובן שתמיד באה הבעייה של המחירים :(

אני רוצה לקחת את המסלול הפחות מהיר וביררתי מחירים אצל כול מיני ספקיות איטרנט ובסוף כול כך התבלבלתי מכול המחירים, והקאטצים שהחברות עושים שנמאס לי והחלטתי לבוא לבקש עזרה מכם!

אני כרגע משלם בערך 180 שקל לחודש על איטנרט ללא הגבלה,מודם:

99 שקל לבזק על הקו טלפון

7$ על הספק איטרנט-חופשי חודשי

40 שקל על קו הטלפון-יש לנו שתי קווי טלפון ואחד משמש אך ורק לאיטרנט אז ננתק אותו אחרי שנעשה איטרנט מהיר ונחסוך 40 שקל.

אני רוצה להתחבר לאיטרנט מהיר ואני יודע שהמחיר לבזק לחודש זה 119 שקל.אני צודק?בלי שום ובלי כלום!זה 119 שקל נכון?

הבעייה היא בספקיות האינטרנט.כפי שכבר אמרתי,הלכתי לכול האתרים אבל זה פשוט בילבל אותי לגמרי ואני נורא יודע לכם אם תתנו לי כאן רשימה של 2-3 ספקיות האיטרנט הכי טובות,ויותר חשוב-הכי זולות.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי נטוויז'ן היא הספקית הכי טובה אללללל תתחבר לנזק הם יעשקו אותך ויתנו לך שרות גרוע,

לחבר שלי יש נזק וזה קשור טיפה למחשב שלו אבל 30 ק"ב????? !!!!!!!%$%$ :AR15:WHAT THE

אני התחברתי לנטוויז'ן בחבילת ההתחיבות לחצי שנה חודשיים ראשונים דולר ליום ואז 4 חודשים 100 שקל לחודש

כולל מודם חינם בהשאלה יש תשלום חד פעמי לנזק ואם אתה רוצה עוד 100 שקל לחברה שמתקינה לך את המודם בבית

אני עדיין לא קיבלתי את המודם בגלל הלחץ אבל הוא אמור להגיע מחר מחרתיים, באינטרנט הרגיל שיש לי עכשיו אני גם מחובר אליהם ואין לי שום בעיה אזזז לדעתי שוונ לשלם עוד טיפה ולדעת שיש לך ספק נורמאלי.

מתפלל שיגיע הADSL מחר אייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של נטוויז'ן לחבילה הנמוכה הם 19 דולר לחצי שנה הראשנה ו29 דולר לאחר מכן, וזה כולל השאלת מודם חינם. בזק יקחו 100 שקל בלי השכרת מודם ו120 שקל עם השכרת מודם. נטוויז'ן דורשת התחייבות לשנה.

012 עובדים באותה שיטה של נטוויז'ן, רק שהם לוקחים 15 דולר בחצי השנה הראשונה, ולאחר מכן 29 דולר.

בזק בינלאומי לוקחים 25.5 דולר ללא השאלה מודם.

אני הזמנתי בכבלים כי הוא הרבה יותר משתלם. באותו מחיר של הספק ושל הקו, אתה מקבל קצב שליחה והורדה גדול ב 50 אחוזים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות בכבלים היא מהירה כל עוד אף אחד בשכונה שלך לא יחליט להתחבר גם ואז המהירות תרד בחצי

ואם אדם שלישי אז כל אחד יקבל שליש מהמהירות

ספקיות האינטרנט בכבלים לא מתחייבות למהירות קבועה כמו בADSL ולכן אין לך ביטחון שלא תחזור למיהירות של ה56K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של נטוויז'ן לחבילה הנמוכה הם 19 דולר לחצי שנה הראשנה ו29 דולר לאחר מכן, וזה כולל השאלת מודם חינם. יקחו 100 שקל בלי השכרת מודם ו120 שקל עם השכרת מודם. נטוויז'ן דורשת התחייבות לשנה.

012 עובדים באותה שיטה של נטוויז'ן, רק שהם לוקחים 15 דולר בחצי השנה הראשונה, ולאחר מכן 29 דולר.

בזק בינלאומי לוקחים 25.5 דולר ללא השאלה מודם.

אני הזמנתי בכבלים כי הוא הרבה יותר משתלם. באותו מחיר של הספק ושל הקו, אתה מקבל קצב שליחה והורדה גדול ב 50 אחוזים!

לא הבנתי בדיוק את הקטע של ההשאלת מודם.

אתה אומר שברגע שאני יתחבר לנטוויז'ן או 012,אני מקבל מודם בהשאלה שנשאר אצלי עד אשר אני מתנתק מהשרות?

ואם אני לוקח ספקית שלא משאילה מודם אז אני צריך לשלם לבזק עוד 20 שקל על השכרת המודם לחודש?

לפי מה שכתבת 012 בהרבה יותר משתלמת מנטוויזן!בהתחלה 15 דולר לעומת 19 דולר של נטוויזן!אז זה ברור שאני יקח את 012,לא?

האם כול המחירים כוללים מע"ם?

ותהיו בטוחים שכבלים אני לא יקח...בגלל שבוא נגיד שאם אני רוצה לעשות איטרנט בכבלים אני צריך קודם להתחבר לכבלים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי בדיוק את הקטע של ההשאלת מודם.

אתה אומר שברגע שאני יתחבר לנטוויז'ן או 012,אני מקבל מודם בהשאלה שנשאר אצלי עד אשר אני מתנתק מהשרות?

ואם אני לוקח ספקית שלא משאילה מודם אז אני צריך לשלם לבזק עוד 20 שקל על השכרת המודם לחודש?

נכון!

לפי מה שכתבת 012 בהרבה יותר משתלמת מנטוויזן!בהתחלה 15 דולר לעומת 19 דולר של נטוויזן!אז זה ברור שאני יקח את 012,לא?

האם כול המחירים כוללים מע"ם?

ותהיו בטוחים שכבלים אני לא יקח...בגלל שבוא נגיד שאם אני רוצה לעשות איטרנט בכבלים אני צריך קודם להתחבר לכבלים :lol:

אני לקחתי את נטוויז'ן כי הייתי כבר מנוי שלהם ובגלל שאמא שלי מנהלת עסק והאימייל שהיא מסרה לכולם הוא הזה שבנטוויז'ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

logo חלס לקשקש כבר עם השטיות האלה שאתם מדברים אליהם וטוחנים אותם כבר שנים בנושא רוחב פס של כבלים בשכונה.

תבין לא ולא ספק יתחייבו לך למהירות !!!

לגבי כבלים שמעתה אולי על מושג שנקרא הרחבת רוחב פס

הם תמיד יכולים להרחיב את הרוחב פס זה סיב אופטי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו דיברתי עם המוקד של קווי זהב, הם נותנים לך מודם מתנה ולא בהשאלה, בתנאי כמובן שתתחיב לשנה.

התשלום הוא 74 שקל לחודש בחצי שנה הראשונה ו- 149 שקל לחודש בחצי שנה השניה ותוסיף לכל זה 99 שקל בחודש לנזק...

הבעיה היחידה עם קווי זהב היא שהם נותנים לך מודם מחברת ROTTEL שהוא מודם רשת אבל תהיה לי בעיה להפוך אותו ל- כמו עם האלקטל. מישהו מכיר את המודם הזה (Rottel) ויודע אם אפשר להפוך אותו ל- גם כן ?

תודה

The Doorman

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו דיברתי עם המוקד של קווי זהב, הם נותנים לך מודם מתנה ולא בהשאלה, בתנאי כמובן שתתחיב לשנה.

התשלום הוא 74 שקל לחודש בחצי שנה הראשונה ו- 149 שקל לחודש בחצי שנה השניה ותוסיף לכל זה 99 שקל בחודש לנזק...

הבעיה היחידה עם קווי זהב היא שהם נותנים לך מודם מחברת ROTTEL שהוא מודם רשת אבל תהיה לי בעיה להפוך אותו ל- כמו עם האלקטל. מישהו מכיר את המודם הזה (Rottel) ויודע אם אפשר להפוך אותו ל- גם כן ?

תודה

The Doorman

סלח לי על הבורות אבל אני לא בדיוק יודע מה זה ,אז מישהו יכול להסביר?והאם אני יכול לעשות אם המודם הזה בין שתי מחשבים וששתי המחשבים יגלשו על החיבור המהיר?אני מדבר על שיתוף איטרנט בינהם כמובן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה ברידג הוא מכשיר המקשר שני רשתות (ADSL, ביתית). אז אם אתה למשל שולח משהו ממחשב הרשת זה נשלח לברידג והברידג שולח את המידע לראוטר הקרוב לשואל אותו אם הוא מכיר את הכתובת שאליה אתה רוצה לשלוח אם לא אז הברידג פונה לאחר.

והראוטר הוא מכשיר יותר חכם אותו סיפור עם הרשת רק שהוא זוכר לאן הוא צריך לפנות כדי לשלוח את המידע ולא כמו הברידג ששואל כל פעם מחדשת הראוטר גם מחשב את הדרך הקצרה והמהירה ביותר להעברת המידע.

(אני מקווה שהסברתי את זה טוב אם לא תקנו אותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון!

תתחדש מקווה שתגיע להחלטה נכונה והחברות השונות פה במדינה לא יעבדו עליך (יש להם את זה... אל תגידו ש :nono:)

אני בעיקרון באתי לעזור לך. הסבירו לך מזה הפכיסת מודם של אלקטל לראוטר אז אם תחליט בסופו של דבר להחליף תוכל

להיכנס לפה פרסמו שתי מאמרים :D

אני מכיר אנשים שעבדו לפי זה והלך להם פצצה והכל עובד:

http://personal.zahav.net.il/personalsite/ne/netice/index1.html

וכאן לא שמעתי על מישהו שניסה אבל תמיד טוב לקרוא את שניהם מה אתה מפסיד? 10 דקות? חפיף אחי!

http://www.fresh.co.il/dcforum/Networking/632.html

עכשיו בקשר לספקיות מהיר בטכנולוגיית ADSL.

גם לי הייתה הבעיה הזאת של המחירים ועוד שאני התחברתי זה היה ממש גבוהה המחירים אבל התגברנו ואם הזמן

המחירים של החבילות יורדים בגלל התחרות בין מהיר ADSL לבין מהיר CABLE.

אני מחובר כרגע לחבילה 0.5MB לספק האינטרנט IsraSRV - ישראסרב שהם בסדר גמור ואני משלם 119 שקל

בחודש ללא כל התחייבות הם הספקים הכי זולים בארץ חוץ מהספקית AquaNET שהם לא שווים בכלל להסתכל לכיוון שלהם.

האתר של ישראסרב לפחות לפי מה שאני יודע לא מעודכן אך יש מספר טלפון עדכני וזמני עד 24:00 בלילה שתוכל לצור קשר

עם החברה או שתשאיר פרטים והם יחזרו אליך...

http://www.israsrv.net.il

אחי אני מקווה שעזרתי לך והבנת משהו ממה שהסברתי פה תהנה לך ותבואו לנו אחרי שתזמין את האינטרנט המהיר ואחרי שברחת

ספק שנברך אותך במזל טוב :smoke: 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

The Doorman

יש לי את המודם הזה

אי אפשר להפוך אותו לראוטר הוא לא אלקטל

אבל הוא מודם מצוין ומתחבר דרך יו אס בי

אני ממש מרוצה ממנו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...