קניתי זכרונות היום 512X2 A-TATA ... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי זכרונות היום 512X2 A-TATA ...

omerha

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי 260 ב2.5-3-3

270 ב 3-3-3

במתח 2.85לא -הם אמורים ב2.8

זה קצת מוזר לי. משום מה לא היה לי מצב לפוסט אפילו עם תזמונים כאלה (דיברנו על זה באיזה דיון **** )

עשית את זה עם המערכת שבחתימה שלך?

בכל אופן, למי שמשתמש איתם כ-(PC3200 (DDR400 עשיתי איתם בבאס 200 2-3-3-5 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא מבין תקטע של התיזמונים . בבנצ'ים שעשיתי בתיזמוני סטוק 3-4-4-8 הבנצ'ים יותר טובים מ 2.5 .

ועוד שאלה .

יש לי לוח IC-7E וכשאני מנסה לשנות בביוס את ה GAME ACCELORATOR בביוס לרמה גבוהה המחשב אפילו לא עושה POST

למה זה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מופיע בת'רד שנתת

בכל אופן זה במערכת שלי כרגע

ודרך אגב זה הזוג השני שלי שעושה את זה

את הראשון מכרתי כי החלפתי לPQI TCCD

אבל החזרתי אותם לחנות אחרי שהם לא עברו 260

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, אולי הזכרונות החדשים שלהם יצאו יותר איכותיים.

יש לי את שלי מהראשונים שנחתו בארץ.

GAME ACCELORATOR סוחט יותר מהזכרונות.

כמו שציינתי בעבר, הגדולה של A-DATA היא ביכולתם להגיע לבאס גבוה ויציב במתח "נמוך" של 2.8V~2.9V , אבל הם לא מצליחים לעמוד במאמץ שניתן לדחוף אותם דרך הביוס.

הזכרונות היותר יקרים ויותר איכותיים עומדים בלחץ של הGAME ACCELORATOR (וגם של הPAT) ונותנים ביצועים יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הTCCC שלי עושים 520 ב11-2-3-3 ו550 ב11-3-3-3 על 2.7וולט כל הזמן , ועושים 460 ב11-2-3-2.5 על 2.5V...

מיוחדים אלו אני אומר לכם

אני לא יכול יותר מ550 עקב הגבלות של הלוח(זה ביחסים , הזיכרונות יותר גבוהים מהבאס של המעבד... , ואם אני עושה יחס אחר יענו שהזיכרונות יהיו עוד יותר גבוהים אז לא זה עובד ככה , 460 זה ב1:1 , כל השאר ב5:4)

בכל מקרה , גם הA-DATA זיכרונות מצויינים... , אבל אני מאמין שהTCCC שלי יכולים יותר , אם רק היה לי לוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...