מחפש דרך להעלות את ממהירות ה-BT - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דרך להעלות את ממהירות ה-BT

TimoTy

Recommended Posts

טוב יש לי AUZARUS 2.02 והורדתי את כל התוספות אבל זה עדיין לא עולה לי מעל 30K ........

אני מוריד טורנט טוב עם הרבה SEEDS והמהירות לא עולה.... יש לי 1.5 CABLE ומודם של SURFBOARD

איך אני מעלה את מהירות ההורדה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי AUZARUS 2.02 והורדתי את  כל התוספות אבל זה עדיין לא עולה לי מעל 30K ........

אני מוריד טורנט טוב עם הרבה SEEDS והמהירות לא עולה.... יש לי 1.5 CABLE ומודם של SURFBOARD

קודם כל תבדוק בכל מיני אתרי בדיקה של מהירות הורדה והעלאה אם אכן הכל בסדר בחיבור שלך ואין לך איזה וירוס או משהו שמגביל ומפריע למהירות ההורדה, ואז אם הכל בסדר מבחינת החיבור תנסה להחליף תוכנה יש הרבה תוכנות לעבוד איתם בהורדה של טורנטס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי AUZARUS 2.02 והורדתי את כל התוספות אבל זה עדיין לא עולה לי מעל 30K ........

אני מוריד טורנט טוב עם הרבה SEEDS והמהירות לא עולה.... יש לי 1.5 CABLE ומודם של MOTOROLA SURFBOARD

כדי לראות שאין בעיה יותר מדי תלך ל FILERUSH.COM ותוריד משם משהו חוקי.. תראה אם אתה מגיע למהירות טובה או לא (זה יכול להגיד אם יש בעיות)... כמו כן אם יש לך XP SP2, תשתמש בזה:

http://www.lvllord.de/

ותתן שם LIMIT של איזה 1000...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות RESET אחרי זה, וגם להגיד לו CANCEL כשהוא מנסה לשחזר את הקובץ... שינית את ההגדרות של ה AZARAUS ? כמה UPLOAD אתה נותן...

ניסית מה שאמרתי לך להוריד קובץ מ FILERUSH ? כמה קיבלת ? (תסגור את שאר ההורדות בינתיים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...