פעם ראשוניה בחיים שלי שרכשתי רמקולים קניתי Creative 5.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעם ראשוניה בחיים שלי שרכשתי רמקולים קניתי Creative 5.1

yosizach

Recommended Posts

הכרטיס קול של גם של 5.1 וקניתי פע ראשונה בחיים שלי רמקולים 5.1 שחורים אתם יודעים מה זה מה שרשום על הקרטון

creative inspire 5.1 5200

רמקולים טובים ? עכשיו אני רק יודע איזה הבדל עצום יש פשוט הנאה לשמוע למוזיקה , אבל שאלה עשיתי בדיקה כל הרמקולים עובדים יהני הוא משמיע דיבור בבדיקה אבל בשירים הסנטר .. לא שומעים ממנו ? למה .. אני די חדש .. הרמקול עצמו טוב כי בבדיקה הוא עובד אבל בשירים לא .השאר עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עדין לא עובד אני שומע את הקדמיים את האחורנים ורק אחד לא שהוא באמצע עשיתי בדיקה בבדיקה הוא כן עובד... שהיא מדברת .. ואומרת מה אמצע מה שמלי ומה ימני ומה סנטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לרמקולים האלו DECODER שימיר את זה ל5 ערוצים?

[ltr]no the 5200 are analog speakers, it's not a digital system with a decoder. the sound card does all the decoding and you're not suppose to hear music from the rear speakers, but you have a sound card that automatically expands stereo to the rear speakers.

" Multi-Speaker Surround (CMSS) mode lets you experience 5.1 audio from a stereo signal, or enjoy movies in Dolby Digital 5.1 audio when connected to digital 6-channel speakers or analog Dolby Digital-ready home stereo receivers."[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי גם לא הולך ובמשחקים כל פיפא וכאלה , רק הקדמייםעובדים אני לי מושג למה קוראים לזה 5.1 אחד כי במשחקים זה הופך אומטמט במחשבים הוא עושה כאילו יש לי שני ואז שאני יוצא אני צריך לשנות לה 5.1 ואני שומע עםwindamp ואני לא מצצליח לשמוע מהסנטר לא שם ולא פה רק בבדיקה שומעים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...