מי פה מחובר דרך אקוונט??? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי פה מחובר דרך אקוונט???

Michael KL

Recommended Posts

אני מחובר באקוונט 1.5

בארץ מוריד 200KB, בחול בערך 35KB :(

אם אתה מתכוון בעיקר לשחק ברשת אז אני ממליץ כי יש לי ברוב האתרים פינגים של 20-50 (בארץ כמובן) ;D

עוד דבר, השירות חרא על הפנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי אקוונט(לפני בערך 15 יום עד שעברתי לנטויזיון).

1.השירות על הפנים(לקח לי 2 יום להתנתק מהם - הם אמרו לי בטלפון:"בוא נדבר על הנושא הזה מחר" - WTF?)

2.המהירות והפינגים בארץ מאוד טובים

3.המהירות בחול עומדת על 29K עד שהורדת משרת מסיום 10.3MB - אחרי ה 10.3MB המהירות יורדת ל 14K

4.הפינגים לחו"ל לא טובים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר חשוב, הם משקרים! 8)

הבנאדם צודק, לפני שהתחברתי אליהם שלחתי להם אינספור אימיילים לגבי המהירות שלהם והם אמרו שהם בחו"ל יותר מהירים מכל החברות האחרות... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

תשמע... אם אקוואנט היו טוענים שבעבור 19$ בחודש, אני מנוי לחבילה של 0.5/64 (שזוהי החבילה בפועל שהם מספקים לכל הלקוחות שהתחברו אליהם במחיר הזה), לא היתה לי בעיה.

אבל זה לא המצב!

הם משקרים וטוענים בכל תוקף שה19$ האלה הולכים על החבילה הבינונית (1.5/96).

אני לא מבין מה הם מרוויחים בזה... כי אין להם הרבה מנויים והרוב כבר מודעים למצב האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות בחול עומדת על 29K עד שהורדת משרת מסיום 10.3MB - אחרי ה 10.3MB המהירות יורדת ל 14K

איך בדיוק הגעת למספר הזה, סתם מסקרן אותי...

הדלקתי את האינטרנט ומיד התחלתי להוריד קובץ ששוקל בדיוק 130MB - תוך כול 10.3MB מהירות ההורה ירדה 14K ולא עלתה עד שהתנתקתי מהאינטרנט והתחברתי שוב - ההיתי צריך להתנתק ולהתחבר 13 פעם כדי להוריד בקצב נורמלי~(29K) קובץ ששוקל 130MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אתה מתכוון בעיקר לגלוש באתרים בישראל ולהוריד תוכנות מאתרים ישראליים (יש לך TUCOWS, רק תבחר את ב CHOOSE MIRROR), ולשחק ברשת באתרים ישראליים (מה שכולם עושים בלי קשר לספק אינטרנט) אז אני מאד ממליץ את אקוונט רק על תבנה על השירות.

נ.ב: בזמן האחרון הם מתחילים לאט להגביר את המהירות של האינטרנט בחו"ל, זה מגיע כבר ל 40KB לשנייה לפעמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה רבה לכל העוזרים, אני בעצמי מחובר דרך אקוונו החא*** פשוט רציתי להוודע שאכן הם לא שווים כלום ושהמהירויות שלהם לא משהו בחו"ל כמו אצלי, תודה לכל התומכים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רגע רגע..

התקציב שלך 20$ ? לחיבור ADSL - 0.5MB ?

אין בעיה יש לכם ספק יותר טוב מאקוונט - IsraSRV - ישראסרב.

ישראסרב מספקים שרות חמוד ביותר המהירות בארץ ובחו"ל סבבה אבל בחודש האחרון יש תקלות!

www.israsrv.net.il :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...