אם מורה מאבדת את המיבחן (אחרי הגשתו) איזה ציון היא אמורה לתת לפי במפר על יסודי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם מורה מאבדת את המיבחן (אחרי הגשתו) איזה ציון היא אמורה לתת לפי במפר על יסודי?

1nstall

Recommended Posts

מאיפה הבאתם את זה שהיא אמור לתת לו מאה.

בתור אחד שהתעסק הרבה עם "זכויות" תלמידים מול המערכת, אף אחד לא חייב לו מאה.

הוא יכול לנסות לזיין לה בשכל ולהגיד לה שהוא שמע שזה מה שעושים - אבל אם היא תקנה את זה או לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ החוק לזכויות התלמיד אם המורה איבדה את המבחן היא אמורה להחליט על דעת עצמה ועל פי התרשמותה מהתלמיד על נקיטה באחד משלושת הצעדים הבאים:

1. הבאת הציון המקסימלי האפשרי

2. הבאת בחינה חוזרת

3. אי חישוב תוצאה זו כלל בממוצע **

**אם ממוצע התלמיד פגום ולמבחן יש הזדמנות לשפר את הציון התלמיד יכול לדרוש מהמורה שינוי החלטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיתה ט' נהגתי להעלים מבחנים שלי שלא למדתי אליהם כדי שהמורה תחשוב שהיא איבדה אותם ותיתן לי 100 :)

עשיתי את זה איזה 10 פעמים עד שהמורים התחילו לחשוד :(

אויש.. ימי בצפר העליזים. גם עלי היתה חביבה השיטה..

איכשהוא במקום להגיש את המבחן, להעלם מהכיתה (כאלו סימתי, הגשתי, ואני הולך..)

זה לא כזה פשוט.

לפעמים הגשתי רק דף אחד, עם שאלה שידעתי, וכמובן שהמורה איבדה את כל שאר הדפים שהיו מחוברים...

המקרה הכי הזוי.. מתכונת מועד ב..

עשיתי את המבחן.. וזה היה מועד ב, לכן זה היה בצוהרים התחיל.. מתכונת ארוכה גם.. כל האנשים כבר סיימו, אבל לי

יש תוספת זמן.. המורה משאיר אותי, בשש בערב, שאין אף אחד בבצפר.. לבד. בחדר מורים. לסיים ת'מבחן, ולהגיש אותו בתא שלו..

כאלו כמה תמים אפשר להיות :) חיכיתי שהוא יתחפף הביתה.. לקחתי את המבחן הביתה, עם חבר פתרנו אותו..

למחרת לא היה לי לימודים אבל קמתי בשש בבוקר, כבר בשש וחצי המבחן הוגש בתא של המורה..

אוייש.. ימי הבצפר העליזים..אני ממש מתגעגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...