איזה לוח אם עם Nforce2 Ultra400 ו Sounstorm? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח אם עם Nforce2 Ultra400 ו Sounstorm?

wollmann

Recommended Posts

נכון... MCP-T אומר שיש Soundstorm.

אבל בסך הכל שאלתי למה NF7-S V2 עדיף על AN7? כי זה נראה לי מוזר.

בקשר לשאלה על nForce3... למיטב ידיעתי אין כרגע לוחות אם של AMD64 עם SS אבל לפי מה שהבנתי יש תכנון להוציא עם ה nForce4.

אהה.... ויש איזה לוח אם אני לא טועה של MSI (תשאל אחרים הם בטח יודעים) שאין לו SS אבל יש לו איזה צ'יפ על הלוח אם של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער על ההקפצה אבל לא רציתי לפתוח ת'ראד חדש...

בחיפושי אחר NF7-S V2 מצאתי שאני יכול באותו מחיר לקחת AN7.

חיפשתי גם בפורומים כאן וגם בחול... ורוב האנשים אומרים ללכת על ה NF7-S V2 ולא על ה AN7 שהוא יותר חדש בסה"כ...

מישהו יכול להסביר? סה"כ זה אותו לוח רק עם קצת שיפורים... איך הוא פחות טוב?

לי יש את שני הלוחות כמובן בשני מחשבים נפרדים.

אם אתה רוצה לשמוע בעצתי אז תקנה את ה AN7 ואל תמהר לשמוע לאנשים "שרק שמעו" על בעיות אמינות וכאלה.... (אגב אותי אנשים כאלה מעצבנים)

בכלל אם שואלים שאלה מהסוג הזה ,תוסיף הערה שרק אנשים שמשתמשים ב X מסויים יענו לך

שני הלוחות מעולים, אגב, עם ה AN7 השגתי ביצועים טובים יותר אך לא משמעותיים, בכל תוכנות הבנצ`מארק למינהם.

תתחדש ותהנה.

עריכה:

שכחתי לענות על השאלה שלך אז:

ל AN7 יש את הציפ הזה של ה q-guru כלי נחמד לאנשי ה OC חוץ מזה יש גם תצוגה של 7 SIGMENTS על הלוח ויש גם כניסה אופטית בנוסף ליציאה (מה של NF7-S2 אין אבל אפשרי להוסיף עם מוד קטן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אלעד... סוף סוף תשובה לשאלה... ועוד תשובה טובה.

סה"כ אני מכיר את הלוחות ויודע מה בא עם מה.

כמו שאמרת, רוב האנשים שאומרים שעדיף NF7-S V2 אומרים את זה בגלל שהם שמעו ולא בגלל שהם התנסו או לפחות ראו.

זה למה שאלתי, כי זה פשוט לא נראה לי הגיוני.

אולי תוכל להגיד לי מה לגבי אפשרויות ה OC? באיזה לוח מהשניים אפשר למתוח יותר? (לדוגמא... וולטים למעבד או לזיכרון?כמובן באסים וכו').

ומה לגבי ביוסים שונים? הבנתי שלNF7-S יש מלא ביוסים טובים יותר וטובים פחות (כמובן לא הסטנדרטים של ABIT), מה עם ה AN7 לגבי זה? יש לו גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנין הסקת כי האנשים "רק שמעו" על בעיות אלו? זה יפה שהנך מכיר אלפי אנשים ויכול לקבוע זאת. מצד שני, העובדה שיש לך לוח אחד תקין אומרת שכל הליין של הלוחות הללו תקין גם כן? המלצתי לך היא ללכת וללמוד סטטיסטיקה ולהגיב רק לאחר מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברת אליי או אל אלעד?

בכל מקרה... אני כן עשיתי חיפוש לפני שפניתי לפה, והממצאים מדברים בעד עצמם.

זה לא שכל האנשים שמעו מאחרים... אבל כן... רובם שמעו מאחרים והסיקו מסקנות עקב כך.

לעומת זאת ראיתי אנשים שיש להם את הAN7 והם מאוד מרוצים, אבל כמובן גם אנשים שיש להם NF7-S שהם מאוד מרוצים.

ובגלל זה שאלתי פה... כי ממש אין לי מסקנה חד משמעית.

מה ההתנסות שלך עם הלוחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...