להתראות אנגליה! 2-1 לברזיל. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתראות אנגליה! 2-1 לברזיל.

DXT

Recommended Posts

בדקה זו נשרקה שריקת הסיום שבסופה נקבעה התוצאה של 2-1 לטובת ברזיל במשחקה נגד אנגליה.

כרגיל האנגלים על ההתחלה הסתגרו בהגנה אבל הם שכחו נגד מי הם משחקים, נגד הר'-ים של ברזיל.

לכתבה בואללה!.

הרגעים היפים של החיים, אני מזיל דמעה מאושר :'(

סוף סוף העמידו את האנגלים ההומואים, שבראשם מלך ההומואים דויד בקהם, במקומם.

יאללה הבייתה!

Would you like a cup of tea? Because that's the only cup you'll ever get in this country

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

סוף סוף העמידו את האנגלים ההומואים, שבראשם מלך ההומואים דויד בקהם, במקומם.

אממ... להרגיע?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא הכי אוהב את אנגליה כי הבריטי הקקות האלה תמכו בערבים יותר מבנו (תסלחו לי אני מושפע מהמבגרות בהיסטוריה)

אבל להזכיר לכם שבלעדיהם לא היתה לנו מדינה

מה שאני אומר זה שאולי אני לא אוהב את אנגליה אבל אני עוד יותר שונא את ברזיל ואמן שארה"ב או סנגל יקחו!!!

נץב אני אוהד הולנד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה???

נכון מצד אחד צריכים קצת לסובב לאנגלים האלו את הברגים בראש.... אבל מצד שני חבל שהם הפסידו. אז מה אם הם הומואים? העדפה מינית שלהם. אז אתה משחק לסוסים בחור של התחת, מישהו שופט אותך? כן אני יא מגעיל תפסיק עם זה!!!

אבל זה נושא אחר, אני גולש...

כבר הסברתי בת'ראד אחד למה לא מגיע לברזיל אז לא אפרט. םשוט רציתי להביע דעה.

אה כן עוד משהו!

ממממממממממממ

אני בעד UPB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוכנים להפסיק עם העלבות השב שלכם?

בנוגע להסטוריה, אתם מביאים כאן אמיתות למחצה או חומר בגרותי שלא הבנתם כהלכה בגלל עיון מתוך דיעה שלילית, שוכחים שעברו למעלה מ50 שנה מאז הורד הדגל הבריטי מעל האיזור הזה והתרחשו מספר אירועים הסטורים לאחר מכן ועוד מוסיפים לכל הדברים האלה העלבות סתמיות שפוגועות באנשים. אתם פשוט עוברים כאן כל גבול עם זה, אני דורש שהת'רד הזה ינעל לאלתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אני אמנם לא אמהר לנעול את הת'רד הזה, אבל בהחלט זה הזמן להרגיע את האשמות הקללות וכ"ו, או שלא יהיה סיבה אמיתית להשאיר אותו רץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אני אמנם לא אמהר לנעול את הת'רד הזה, אבל בהחלט זה הזמן להרגיע את האשמות הקללות וכ"ו, או שלא יהיה סיבה אמיתית להשאיר אותו רץ.

drama.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לומר מה שאתם רוצים, בנתיים בישראל תלו דגלים של ההומואים מתוך מדיניות ממשלתית ליד דיגלי כמעט בכל מקום אפשרי ברחובות הראשים, אז לפני שאנחנו מדברים על עמים הומואים וכו'...

בנתיים, תל-אביב זאת העיר עם אחוז ההומאים הכי גבוה נראה לי בעולם ביחס לאוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...