הסל מיחזור והעזרים נעלמו - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסל מיחזור והעזרים נעלמו

hagay21

Recommended Posts

לגבי העזרים:

ב'הוספה\הסרה' כנס לרכיבי (windows components באנגלית), יש שם אופציה להתקין את העזרים...לא קשה

למצוא. :cool2:

לגבי סל המיחזור ראה קובץ מצורף.

בהצלחה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

לי זה לא עבד!

ייתכן שאצלי הבעיה יותר קשה- יש לי את הGT6600 ואני זוכר שכאילו "נעלתי" את הדסקטופ, כלומר אין עליו שום דבר וגם לא ניתן לשים עליו כלום. ברגע שאני לוחץ על העכבר נהיה לי הסימן של העיגול עם הלוכסן, כלומר אי אפשר לשים משהו.

בכל מקרה, אני לא זוכר איך משנים את זה, כי אני לא זוכר מה עשיתי, וזה פחות קריטי לי. אני רק צריך להבין איפה אני עוד יכול למצוא את סל המיחזור שכבר בטח מלא לי ואין לי גישה אליו.

דרך אגב, הקובץ הנ"ל נתן לי הודעה שהוא הצליח, כך שמבחינתו הוא בטח עשה את מה שצריך, בעוד שבפועל אין גישה לכלום לדסקטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אומר מזל שיש מי שמחייה תרד'ים מלפני 3 חודשים :yelclap:

נ.ב אני בטוח שישמחו לעזור לך אבל אם לא בא לך ליפול על מנהל כעוס שימחוק לך את ההודעה הייתי ממליץ לפתוח תרד חדש כי זה מת לפני 3 חודשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא עבד!

ייתכן שאצלי הבעיה יותר קשה- יש לי את הGT6600 ואני זוכר שכאילו "נעלתי" את הדסקטופ, כלומר אין עליו שום דבר וגם לא ניתן לשים עליו כלום. ברגע שאני לוחץ על העכבר נהיה לי הסימן של העיגול עם הלוכסן, כלומר אי אפשר לשים משהו.

בכל מקרה, אני לא זוכר איך משנים את זה, כי אני לא זוכר מה עשיתי, וזה פחות קריטי לי. אני רק צריך להבין איפה אני עוד יכול למצוא את סל המיחזור שכבר בטח מלא לי ואין לי גישה אליו.

דרך אגב, הקובץ הנ"ל נתן לי הודעה שהוא הצליח, כך שמבחינתו הוא בטח עשה את מה שצריך, בעוד שבפועל אין גישה לכלום לדסקטופ.

את הסל מיחזור אתה יכול לראות גם בסיפריה הראשית של הכונן עליו התקנת את ה-. הוא בטח קובץ מערכת מוגן אז תסיר את ההחבאה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...