כמה שאלות בקשר לאינטרנט בכבלים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר לאינטרנט בכבלים

DJO

Recommended Posts

אני דיי סגור על זה שאני הולך על בכבלים. (ערוצי זהב ואינטרנט זהב למי שמתעניין)

כמה שאלות לי, האם כמו באדסל יש סוגים שונים של מודמים וסוגים שונים של מודמים? ואם כן מה החסרונות והיתרונות של כל אחד?

האם האייפי הוא סטטי - קבוע?

יש לי רשת של 3 מחשבים בבית, של אחי, של אבא ושלי. אני שוקל לשים את המודם כבלים במחשב של אבא כי המחשב שלו בעקרון הכי יציב והכי חשוב שלו יהיה בשביל העבודה, שאלתי היא האם המהירות (אני זה שצריך את המהירות, הוא צריך רק אימייל) שלי תיפגע בגלל שאני גולש דרכו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה תשתמש ב ICS ולא בשיטה של HUB או Switch והמחשב של אבא שלך שדרכו אתה מתחבר יהיה עמוס אז כן זה ישפיע לך על המהירות.

בקשר ל IP אז לא הוא לא קבוע. לכל ISP יש DHCP שמחלק את הכתובות ולכל כתובת יש תקופת התישנות שאחריה הכתובת תוחלף לך באחרת. אתה יכול לבקש כתובת IP קבועה. יכול להיות שהם יסכימו או שהם מוכרים שירות כזה (בדר"כ מתאים לבתי עסק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין ICS שזו שיטה של שיתוף , לבין HUB או SWITCH שאלה שני "מארגני רשת" ..

ואני מתכוון להשתמש ב ICS, והמחשבים מחוברים דרך HUB.

בקשר ל IP אז שאני עושה ריסטרט זה לא יתחלף? רק אחרי פרק זמן קבוע?

ד"א יש לך חתימה מגניבה אבל זה צריך להיות don't , לא doesn't.

תודה על המידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ערוצי זהב ואינטרנט זהב ואני חייב להגיד לך שחוץ מהשירות של זהב הכל מעולה!!

מהירות טובה

העומס כמעט ולא מורגש והפינגים לארץ יציבים

10 - 30 לאתרים בארץ ולאנשים עם מודם רגיל או ISDN אני מקבל 70-80 (הכל ב MS כמובן)

לחול זה נע בין 120-180 כאשר לאינטרנט זהב יש חיבורים לשידרת האינטרנט גם באנגליה וגם בניו יורק ככה שבדרך כלל מקבלים את החיבור הכי מהיר בלי לעבור דרך הרבה מקומות למרות רוחב הפס הקטן יחסית שיש לאינטרנט זהב 300Mbits לעומת 800Mbits של בינלאומי

וכו

בקיצור זה כדאי :)

בלי קשר פעם היה אצלי בבית לפני שהיה לי כבלים בדיוק כמו אצלך רק שאצלי היו 4 מחשבים

כולם היו מחוברים דרך HUB ואני שיתפתי את האינטרנט וכל פעם שהפעלתי מחדש או היתרסק לי המחשב כל ההורדות וכו נתקעו

אז החלטתיברגע שאני עושה כבלים להשקיע בראוטר איכותי של US ROBOTICS ומאז אני לא מתחרט וגם יש לו שרת מדפסות עם תקשורת דו כיוונית הוא פשוט מחובר דרך ה UPLINK ל HUB ומשתף את האינטרנט והמדפסת לכל המחשבים בהחלט הוצאה כדאית של 1000 ש"ח

לעומת זאת יש פה באתר מדריך בכלל לא רע איך לעשות מהמחשב הישן שלך ו MANDRAK SNF ראוטר לכל דבר ואפילו יותר טוב עם PROXY מה שאין אצלי בראוטר כמובן שלכל דבר יש את היתרונות והחסרונות שלו ואני העדפתי את החבילה המוגמרת של הראוטר והוא גם קטן ונכנס לי בארון :)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן בקשר לסוגי מודמים הקיימים יש באתר

www.cabels.org.il

הסברים מדוייקם לגבם.....

בנוגע לספקיות.. תחליט לבד לפי מבצעים.. לפני מה שהבנתי כרגע המבצע הכי זול הוא של 012

15 דולר לחודש לחצי שנה בלי התחייבות עבור חבילה של 0.75

משתלם ביותר...

כמו כן ישנם שתי כתובת איי פי למעשה, ככה לפחות הבנתי

אחת של זהב והשנייה היא החיצונית והיא באה מהספק , היא זאת שמשתנה... כל כמה זמן (יש זמן התיישנות כלשהו)

אם תרצה קבועה. תוכל לקנות מהספקית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנולוגיה של ערוצי זהב לפי מה שהצלחתי להבין מהתמיכה הטכנית אינה מאפשרת איי פי חיצוני אמיתי

הוא אמר לי לחשוב על זה כמו ביניין גדול עם הרבה דירות שבכל דירה יש מודם כבלים וכל המודמים של הכבלים מתחברים בסוף לנתב אחד במרתף של הביניין והוא מחובר עם איי פי אחד אמיתי לעולם החיצוני

בגלל זה אי אפשר סתם להקיש את האי פי החיצוני שלך בערוצי זהב שאתה מקבל מאתרים כמו

www.whatismyip.com

מכיוון שזה פשוט יגיע לנתב והוא יחסום את זה או את הפאקטים של ה ICMP שמשמשים את הפינג

לעומת זאת אתה יכול לקבל אליך תישדורות לפורט מסויים אם אתה מודיע לו על זה לפני למשל באייסיקיו מה שאתה עושה זה שולח לראוטר DOD לפורט ואיי פי מסויים ככה הנתב יודע שכשהוא מקבל תישדורת מאיי פי זה וזה בפורט זה וזה הוא יודע ישר להעביר את זה אליך למחשב

זה לא יכול להיתבצע ידנית על ידיך וזו גם שיטה טובה בשביל חברות האינטרנט מלמנוע ממך לפתוח אתר כי אז אתה מעלה הרבה ואם אתה מעלה הרבה למרות ההגבלה בחבילה זה עולה להם הרבה יותר כסף מההורדה

למרות כל מה שרשמתי פה אני עדיין יכול לשחק CS ומשחקי בלי בעיה והשליחת קבצים באייסיקיו עובדת בסדר גמור הדבר היחידי שלא טוב זה ה DCC ב IRC שלא מסוגל לעבוד וגם חלק מהשרתים לא מוכנים לקבל אותי כי הם לא מוצאים IDENT או שהם רושמים

CANT RESOLVE HOST NAME וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי רק להגיד שהייתי בתערוכה Computex היום והיה דוכן של אקוואנט והם אמרו שתהיה להם חבילת התחברות של כבלים ב10 דולר לחודש ולא רק לחודש הראשון אלא זה קבוע לכל החודשים!!!

שווה מאוד אכשיו אני באינטרנט זהב ב34 דולר לשלושה חדשים ואחרי שלושת החודשים אני עובר לאקוואנט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים...

כן, אני בטוח שהם קשורים לזה... למנכ"ל יש חוות קופים לניסויים

אני אפילו אמצא לינק עוד שנייה.

אקוונט לא שווים את הכסף.

יש אתרים שנותנים לך איי פי קבוע על האיי פי המשתנה שלך

dynip.com אם אני לא טועה, יתנו לך yourname.dynip.com

לא בטוח שהם דווקא חינמים, אבל יש חינמים (DHS?!)

עריכה:

אינטרנט זהב זה אנחנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים...

כן, אני בטוח שהם קשורים לזה... למנכ"ל יש חוות קופים לניסויים

אני אפילו אמצא לינק עוד שנייה.

אקוונט לא שווים את הכסף.

יש אתרים שנותנים לך איי פי קבוע על האיי פי המשתנה שלך

dynip.com אם אני לא טועה, יתנו לך yourname.dynip.com

לא בטוח שהם דווקא חינמים, אבל יש חינמים (DHS?!)

עריכה:

אינטרנט זהב זה אנחנו

הכתבה בת יותר משנה !

מה הקרש הן זהב לחוות נסוי בקופים SO WHAT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...