דעתכם על אייבורי מחשבים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על אייבורי מחשבים

IG

Recommended Posts

להתרחק כמו מאש..

1.שירות ממש זוועה. האנשים שעובדים שם ברמה טכנית ממש נמוכה. נימאס לי לשמוע על הסיפורים של האנשים שקנו משם והשירות היה על הפנים ובכלל.

אל תשכח עם מחיר נמוך מגיע שירות נמוך

2.המחירים ממש זולים ניראה לי אפילו זולים יותר מKSP. שמעתי שהחלקים שלהם זה Refurbish (לא יודע עד כמה זה נכון)

. לא כל המפרטים של כוללים לוחות שתמוכים בDual Channel. צריך שיהיה כתוב!

*כמה מחשבי ראיתי עם סטיק אחד של בלוחות שאפילו תומכים בDual Channel :pissed:

3. אני לא מכיר את האתר שלהם . וגם לא שווה לך להכיר

אתה יכול לבדוק מחירים באתרים כמו

www.ksp.co.il

www.zigzag2000.co.il

www.noacomp.co.il

www.lamir.co.il

אני ממליץ לך לא לרכוש מהם מחשב . יש פורום של מפרטים באתר פשוט תרשום מה אתה מחפש ואת התקציב וירכיבו לך מחשב שינצל כל שקל בתקציב שלך ואתה תהנה ממנו.

**המלצה חמה! תריץ חיפוש על אייבורי בפורום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים שניקנים אצל איבורי נוטים להתקלקל כבר מהשבוע הראשון (אני גר לידם ורואה תגובות של אנשים) בכל אופן לפחות הם זולים מאוד והם מוכרים כמויות עצומות כך שלא ניאה לי שכל כך הרבה לקוחות טועים הם פשוט מוכנים לקחת סיכון קטן תמורת ההבדל במחיר.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקנות מאיבורי, הם פשוט לא טובה.

הלקוחות שקונים מהם הם אנשים שלא מבינים כלום במחשבים.

תשנה מחנות אחרת, אלו שדרך האינטרנט טובות כי הם חוסכות את הכסף לחנות וכ... אז המחיר זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון - תלוי למה.

באופן כללי אני ממליץ לרוב האנשים שאני מכיר לא לקנות משם, אבל לדוגמה לפני כחודש המלצתי לדוד שלי לרכוש שם מחשב. הסיבה העיקרית - המחיר ללא תחרות.

אין מה לעשות, זהו פלוס רציני. דוד שלי בודק אימיילים פעם ביום (שימוש של עד 30 דקות ביום) ובאמת שאין לו צורך בשום דבר מעבר.

אז שוב, התשובה היחידה שאני יכול לתת לך היא - תלוי מה אתה מצפה מהחלקים שאתה קונה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...