ובנושא האינספייר 2500 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ובנושא האינספייר 2500

ORrrr

Recommended Posts

שלום שלום

למי שיש את הרמקולים הנ"ל של קריאטיב, וודאי שם לב לפשוט יתר שלהם, ולחוסר הנוחות לפעמים.

למשל כתפו ההדלקה וכיבוי נמצא מאחורי הסאב, ולאבא ששמים את הסאב מתחת לשולחן(כמוני) זה מאוד לא נוח כל לילה להתכוף לכבות וכל בוקר

להתכופף להדליק.

כמו כן אין ברמקולים האלה יציאה לאוזניות, מה שמפריע לי לפעמים, מפאת ואני משתמש לפעמים בלילה לא להפריע לאנשים הישנים, באוזניות.

ועכשיו לחלק המוזר ביותר, ברוב הרמקולים היום תמצא 3 כפתורים לשליטה על הרמקולים: Volume, Bass and Treble.

פה יש את הווליום, ודיי נוח וחלק לכוונון, אבל כפתור הבאס נמצא גם הוא בסאב ומאחורה... זה אומנם הגיוני, אך לא היה עדיף לשים אותו בחלק הקדמי שלו?

וכמובן חוסר בכפתור הטרבל..

עכשיו זה די מומלצים פה והם אכן איכותיים, אך למה כרמקולים ברמה הדיי גבוה שלהם, קריאטיב כל כך חיפפה איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים.... אבל בסך הכל הדברים האלה לא מפריעים לי. את הבאס אין צורך לשנות כל הזמן.... שמים על רמה נוחה וזהו. טרבל... לא צריך פשוט את זה. אפשר לכוון דרך הנגן אם זה קריטי. הכיוון של הווליום מאוד מאוד נוח. ואני אישית לא מכבה את הרמקולים בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי זה לא ממש ממש מפריע, אבל זה מפליא אותי שבתור מוצר איכותי לא חשבו על הדברים הקטנים האלה שיכולים להיות נחמדים לפעמים..

אני משאר שבטווח המחיר של הרמקולים הללו אין להם ממש תחרות למרות הכל..  :)

עוד דעות יתקבלו בברכה על הנושא :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה את הדגם הראשון של SOUNDWORKS (כיום INSPIRE) שיצא אי פעם לשוק לפני כמה שנים טובות (ראיתי אותם בחו"ל התלהבתי, אז לא היה את כל ה ALTEC ו LOGI וכו... וקניתי במקום)... כמובן שתוך איזה שנה הם נשרפו (לא היה מנגון כיבוי אוטומתי).... אבל בכל מקרה, גם אז העיצוב היה כמו היום, אז זה לא עניין של חיפוף, הם פשוט חושבים שזה התצורה האופטימלית שהמשתמש צריך....

לא ראיתי את המתחרים, אבל כיום יש לי את ה SOUND SYSTEM 80 (רמקולים USB) שאני יכול לשלוט בהכל מכפתורים על הרמקול ליד המסך, אבל זה לא ממש נחוץ...

BASS (כמו שכתוב בחוברת של CREATIVE) דורש כיוון חד-פעמי לרוב ולכן הם שמו את זה ככה, TREBLE אתה יכול לשנות בMIXER של הכרטיס קול (תלחץ ADVANCED ב MIXER)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...