לקראת שחרור מצה"ל - קורס הכנה לאזרחות - מישהו יצא ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקראת שחרור מצה"ל - קורס הכנה לאזרחות - מישהו יצא ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

קורס הכנה לאזרחות ?!

WTF ?

זה כמו שישלחו אותך לקורס הכנה לאיך לצאת עם בחורה , קורס באיך למצא עבודה , קורס איך לנהל אורך חיים נכון ...

רגע ... יש כאלה  :o

איזה עולם הזוי

מה קרה ל " ללמוד על בשרך את כל המוך שהחיים מפילים עליך ? " .

עצה ממני , עזוב את הקורס הזה ... תעשה משהו יותר מועיל עם הזמן שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד זכאי לקורס כזה אם שירת שנה ומעלה אבל אם זאת לא כולם מקבלים את זה, זה עדיין לא מאורגן. מה כן, יש כנס משתחררים שזה יום נחמד לבלות מחוץ ליחידה, לקבל ים דברים חינם ומתנות ומינימום 8 קילו פרוספקטים למקומות עבודה וטכניונים, אוניברסיטאות ומכללות. ואם (לא) יהיה לך מזל - מופז גם ינעם לך ויעשו לך בדיקת נקבים לפני שתיכנס לאודיטוריום והכל בשביל להתייבש כמו אידיוט ושומע אותו מנסה לספר בדיחה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לזלזל במה שאחרים יכולים ללמד אותך על החיים. אם אפשר קצת להבין משהו לפני שאתה קופץ לעמוקים ובולע קצת מים, אז מה טוב.

הרי אתה לא תלמד לשחות אם יזרקו אותך ללב ים, למה בחיים זה צריך להיות שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי אתה לא תלמד לשחות אם יזרקו אותך ללב ים, למה בחיים זה צריך להיות שונה?

דווקא כן , אותי זרקו ללב "בריכה" :) בתור ילד קטן זה מאוד מפחיד , וככה גם למדתי לשחות.

וכל פעם שהגעתי לאבא שלי הוא ברח לי והייתי צריך להגיע אליו שוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה שלי יצאה והיא אמרה שזה בזבוז זמן אחד גדול ושבתכלעס מבטיחים לך שתעבוד במלונות פאר בת"א ואילת תמורת שכר גבוה וטיפים כשבפועל שולחים אותך לעבוד במסעדה ערבית בכפר ליד כרמיאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מסבירים שם מה אתה יכול עשות עם עצמך לאחר השיחרור ומורחים את זה שבוע, תאחלס זה סתם בית זונות כי כל יום אתה בבית. זה נחמד לקרביים שלא ראו גם ככה את הבית במזשך 3 שנים (כמוני). אבל אני לא יצאתי לא היה תקן (באסה) אז נאלצתי להישאר בבסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...