Milk - inc , ולא האדמין :) מידע על הלהקה אם אפשר! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Milk - inc , ולא האדמין :) מידע על הלהקה אם אפשר!

KvodHagab

Recommended Posts

התחלתי לשמוע אותם לא ממזמן (טוב היום! :silly: )

והתמכרתי

תכלס? הורדתי שירים שלהם

אהבתי את כולם

פשוט כולם

גאוני!

וזה לא קרה לי כמעט בכלל (רק עם דיסק אחד של בלינק P: ) אבל אני ממש רוצה לקנות דיסקים שלהם

יש לכם מושג אם מוכרים בארץ? ואם כן איפה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תודה שנזכרתה באמת הלהקה הזאת קיימת מזמן

הנה קצת מיידע עליהם [url=]http://www.discogs.com/artist/Milk+Inc.

אפשר לדעת בדיוק איזה אלבום שלהם אהבתה ?

אם אתה רוצה אני יכול להמליץ לך על עוד להקות בסיגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ

הורדתי את

land of the living

אלבום מדהים

ושמעתי עוד כל מיני, לא יודע מאיזה אלבומים הם

time

dont cry

ועוד כל מיני

ממש ממש ממש אהבתי פשוט כל שיר שלהם!!! אני מת על כזה סיגנון

ותמליץ חופשי!

אגב בדקתי עליהם בallmusic .com ויש להם 4 או 5 אלבומים נדמה לי, מקווה ללכת להופעה שלהם בבלגיה אחרי P:

והיי לא אשמתי שחברים שלי שומעים מוזיקת פאנק ורוק (או פאנק רוק חח)

ככה שאני לא נחשף לזה יותר מדי אלא אם אני מוצא את זה לבד, והיום ידידה שלי המלציה לי על זה אחרי שהמלצתי לה על aura source of trans

^_^

ותביא עוד כאלה בבקשה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jam & Spoon

Antiloop

Sash

Dj QuickSilver

Ollie

Mac Zimms

Corona

Ramirez

Komakino

Datura

Tin Tin Out

The Sunclub

Snap

Molella

Ice Mc

Robin S

Dr. Alban

Mo-Do

ועוד, ועוד, ועוד, ועוד...

כשהמוזיקה של הדברים האלה התנגנה ברקע, אני למדתי את ה א' ב'... הדאנס הממוסחר הבאמת איכותי, הדברים האלה אשכרה התנגנו ב M.T.V, עוד לפני שהגיעה לה תקופת להקות הבנות/בנים שטינפה את כל הערוץ הזה ואת תעשיית המוזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתבינו, עד כמה הייתי מכור לדברים האלה באותה התקופה (נו טוב, לא תירוץ... מישו חזה בכלל את ה באותה תקופה?!) :lol:

מדובר באוסף פצפון, שלקטתי מתוך כל הבלאגן שיש לי בחדר (כפי שנוכחתם לראות כבר קודם לכן) - מביא לי ת'חשק לפתוח ת'בויידם ואת הספריה בסלון, מאות, מאות תקליטורים - אוספים ואלבומים שמכילים את הסגנונות הקלאסיים האלו. מי יודע מה זה יהיה שווה באחד מן הימים... מיותר לציין שבתוך כל אחת מהאריזות, נמצאים דיסקים שמתנגנים באופן מושלם, בכל נגן.

תהנו. :cool2:

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/r/0/c/k/f/0/r/d/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200311141226254471/200411010013564216/Collection.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ראית כלום ילדון, צריך לתת לך להירדם בלילה, לא? :lol:

דוגמא קטנה, אם מישו פה מכיר את האלבום של פרודג'י, זה שהיה לפני "The Experience", מוזהב, בעטיפה צבעונית פסיכודאלית, אפילו ברח לי השם שלו... בין השאר גם נמצא אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ראית כלום ילדון, צריך לתת לך להירדם בלילה, לא? :lol:

דוגמא קטנה, אם מישו פה מכיר את האלבום של פרודג'י, זה שהיה לפני "The Experience", מוזהב, בעטיפה צבעונית פסיכודאלית, אפילו ברח לי השם שלו... בין השאר גם נמצא אצלי.

נראה לי שexperience זה האלבום הראשון שלהם אחרי שתחמו איתם לא? אם אני טועה יש לך חתיכת ממצא ארכיאולוגי.

באמת יהיה שווה כמה גרושים עוד כמה שנים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

damm ! בזמנו אני הייתי ילד קטן שלא ידע מה זה דאנס והאוס בכלל.

אבל כבר אז הראתי סימני איכות לעתיד ! גם לי היה ויש עדיין את הדיסק של best of 95 !

ואני מת על ה scatman ועוד אחד שהולך משהו בסגנון של shut up and sleep with me come on .... אחח נוסטלגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...