עזרה בחיבור הטלויזיה/ממיר/DVD/ווידאו - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור הטלויזיה/ממיר/DVD/ווידאו

KvodHagab

Recommended Posts

אוקיי, קיבלתי כל מיני דברים אתמול

טלויזיה עם יציאת SVIDEO שלידה שני ערוצים לסאונד, יציאה לאנטנה, שני כניסות מרובות שינים (על אחת כתוב AV IN ועל השניה כתוב PERITELEVISON משו כזה, ועוד שני חיבורים של TV IN בצד הטלויזיה (אדום צהוב לבן)

וידאו לא הכי חדש, יציאת TV IN וOUT, וויציאת צהוב לבן אודם (צא"ל מעכשו P: )IN ו OUT

בדיוידי יש לי בערך את כל היציאות שקימות נראה לי חח , אופטית, צא"ל out, ועוד כל מיני שאין לי מושג o_O coxical וכאלה

והממיר של יאס, האלה האפורים הבונגילות האלה שיש להם מאחורה שני חיבורי שיניים גדולים, חיבור כזה כמו של כ.מסך ועוד כל מיני דברים

איך אני מקפנג את הכל בצורה הטובה ביותר? בתכלס זה היה מחובר לי אבל רק מהממיר לטלויזיה הישנה שלי

ואין לי כח לטכנאי שיתחיל לקמבן לי מאחורה דברים ועוד יקח כסף..

למישו יש הצעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, קיבלתי כל מיני דברים אתמול

טלויזיה עם יציאת SVIDEO שלידה שני ערוצים לסאונד, יציאה לאנטנה, שני כניסות מרובות שינים (על אחת כתוב AV IN ועל השניה כתוב PERITELEVISON משו כזה, ועוד שני חיבורים של TV IN בצד הטלויזיה (אדום צהוב לבן)

וידאו לא הכי חדש, יציאת TV IN וOUT, וויציאת צהוב לבן אודם (צא"ל מעכשו P: )IN ו OUT

בדיוידי יש לי בערך את כל היציאות שקימות נראה לי חח , אופטית, צא"ל out, ועוד כל מיני שאין לי מושג o_O coxical וכאלה

והממיר של יאס, האלה האפורים הבונגילות האלה שיש להם מאחורה שני חיבורי שיניים גדולים, חיבור כזה כמו של כ.מסך ועוד כל מיני דברים

איך אני מקפנג את הכל בצורה הטובה ביותר? בתכלס זה היה מחובר לי אבל רק מהממיר לטלויזיה הישנה שלי

ואין לי כח לטכנאי שיתחיל לקמבן לי מאחורה דברים ועוד יקח כסף..

למישו יש הצעה?

ב-SVIDEO תשתמש לחבר את ה- ותחבר לו כבל של 2 RCA בשביל האודיו.

אתה הממיר של YES תחבר לאנטנה של הטלויזיה ואחד או ל-AV IN או TV IN תלוי איזה כבל מגיע עם הממיר בעיקרון זה לא משנה...

את הווידאו תעבוד לפי ההוראות של הממיר רק בלי הכבל של האנטנה.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...