רשת מחשבים עם ADSL.... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת מחשבים עם ADSL....

InspectorGadget

Recommended Posts

חבר שלי אמר לי שכדי לעשות בין 2 מחשבים עם ADSL אני צריך לשים בכל מחשב כרטיס ... ואז לחבר אחד מהמחשבים למודם (שאותו הופכים ל- PRO) ואת המודם ל- HUB ואת ה- HUB לפילטר שמבודד בין הקו הרגיל ל- ADSL.... ואת המחשב השני לחבר את הכרטיס שבו ישר לפילטר של נזק... האם זה נכון ? ??? ???

ואיך אני קובע את רוחב הפס של המחשב השני... כלומר שהמחשב שלי יהיה נגיד עם שני שליש מרוחב הפס והמחשב השני רק עם שליש... ???

תודה מראש... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן הקמתי ביתית .מה שאתה צריך זה שבמחשב שמותקן הadsl תתקין שני כרטיסי אחת למודם והשני מחבר למחשב האחר שגם הוא צריך כרטיס .אין צורך לחיבור שני מחשבים בhub ואת כל יתר הפעולות עושה ה-xp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן הקמתי ביתית .מה שאתה צריך זה שבמחשב שמותקן הadsl תתקין שני כרטיסי אחת למודם והשני מחבר למחשב האחר שגם הוא צריך כרטיס .אין צורך לחיבור שני מחשבים בhub ואת כל יתר הפעולות עושה ה-xp

מה שאתה אומר הוא נכון, אבל לא נוח.

אתה חייב שמחשב אחד יהיה מחובר בשביל העניין.

בכל מקרה אם יש לך מודם אלקטל אתה יכול לעשות ככה:

1) לפרוץ אותו (אני צריך ת'לינק גם תתנו אותו).

2) לקנות כרטיס לכל מחשב והאב.

3) לחבר את כרטיסי הרשת ואת המודם להאב עם כבלים מתאימים (הכבלים כתובים בלינק של הפריצה... אני לא זוכר אם אתה צריך כבל רגיל בין המחשבים להאב או מצולב, בכל מקרה באחד זה מצולב ואחד זה רגיל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילך פשוטה לא צריך האב.

האב נועד בדר"כ לחיבור של כמה מחשבים

ואז לחיבור של האב צריך כבל רגיל לא מוצלב, כאשר אתה רוצה לחבר בין שני מחשבים ישירות

אתה צריך כבל מוצלב...

בנוגע ללינק אין לי אותו מצטער תשאל אנשים אחרים (לא יודע אם מותר לפרסם גם)

כמו כן יש כתבה באתר בנושא ראוטר שניתו לעשות עם מערכת Linux

למי שמעוניין לקרוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...